Trenér František Komňacký dal v zápase příležitost takřka všem hráčům z kádru a ti k utkání přistoupili zodpovědně, svého soupeře jasně přehráli a s chutí si zastříleli.

„Škoda dvou branek obdržených krátce před poločasem, mohli jsme tak déle držet skóre 1:0. Ve druhém poločase se už trochu projevila únava hráčů, polovina družstva se totiž podílela na přípravách oslav založení klubu,“ uvedl k zápasu sedmihorský útočník Ondřej Staněk.

Další informace k sobotním oslavám založení klubu v Sedmihorkách přineseme zítra.

Branky: Mešanovič 3, Vukovič 2, Vošahlík 2, Michálek, Loučka (PK). Rozhodčí: Pařík. Diváků: 300. FK Sedmihorky: J. Staněk (40. Sedláček, 70. Prokopec) – Tůma, Kratochvíl, Bakeš, Mrňák – Kauška, Pařízek, Kusák, Kněbort, Pařík – O.Staněk. Střídali: Straka, Vydra, Vacík. FK Baumit Jablonec: I. poločas: Frydrych – Zábojník, Huber, Drsek, Krejčí – Michálek, Pavlík, Haurdič, Kovařík – Vošahlík, Lafata. II. poločas: Frydrych – Farkaš, Zábojník, Drsek, Kovařík – Fujerik, Loučka, Eliáš, Kocourek – Vukovič, Mešanovič.