Ještě předtím ale stihl sehrát pondělní generálku. Ta se svěřencům kouče Bryscejna výsledkově podařila, herně však tým zůstal za očekáváním.

Jablonec nad Jizerou – Desná 4:0 (1:0)

Už před utkáním tým řešil nečekané problémy, když si musel narychlo vypůjčit gólmana Vránu ze sousední Rokytnice. V generálce na mistrovskou soutěž začal Jabloneček vlažně a trochu se přizpůsobil hře hostí. Po změně stran ale tempo rozpumpoval a z řady šancí vytěžil alespoň další tři branky.

„Výsledek asi moc neodpovídá, měl být vyšší. Hosté se k ničemu nedostali a i když jsme se zpočátku přizpůsobili jejich pěší hře, po změně stran jsme už byli jasně lepší, hosté odpadli. Utkání ale účel příliš nesplnilo, navíc jsme z mnoha důvodů nebyli v ideálním obsazení. Příležitost dostali Zahradník i Chorvat Jankovič, který zkouší štěstí v Baumitu Jablonec. Ještě se budeme snažit základní kádr doplnit," řekl po zápase vedoucí Sokola Jablonec nad Jizerou David Holman.

Branky: Hrbek 2, Povr 2. Sokol Jablonec nad Jizerou: Vrána – Helm, Šilhán (46. Bistiak), Barcuch, Braun – Povr, Hrbek, Zonyga (46. Nechanský), Hájek (46. Zahradník) – Rudolf, Jankovič.

Více před startem nového ročníku divize si přečtěte v pátečním, respektive sobotním vydání Krkonošského deníku.