Bodovat se nepodařilo ani hráčům Vrchlabí. S Libčany se jim dlouho dařilo držet, i s pomocí velké dávky štěstí, nerozhodný výsledek. Ve druhém poločase však Libčany rozhodly o svém vítězství.

VOTROK 1.A TŘÍDA

Libčany – Vrchlabí 2:0 (0:0)

Domácí tým byl v zápase po všech stránkách lepší. V první půli sice Libčany trefovaly pouze břevna a tyče, ale ve druhé půli dokázaly strhnout vítězství na svou stranu. Nejprve se v 62. minutě trefil krásnou, dělovou a přesnou střelou z pětatřiceti metrů domácí Tušic a otevřel skóre. V nastaveném čase pak druhou branku přidal Wild a stanovil konečné skóre zápasu. Ač se brankář hostů Šulc snažil sebevíc, dvěma gólům, které do jeho sítě padly, zabránit nedokázal. Na obě střely si dokázal sáhnout, ale jejich vymístění mimo branku bylo takřka nemožné.

Hořice – Janské Lázně 2:0 (2:0)

Hosté se z výsledkové krize neprobrali ani v Hořicích. O bodový zisk je připravila jediná minuta před poločasovou přestávkou, ve které udělali dvě chyby, které dokázali domácí využít. První branku vstřelili domácí, když se jim snadno podařilo překonat obranu hostů. Hned vzápětí hosté chybovali ve vápně a od nešťastného stopera Janských Lázní skórovali domácí podruhé. Utkání bylo přitom vyrovnané. Nováček z Krkonoš držel s Hořicemi krok, ale rozhodla již výše zmíněná nešťastná minuta, protože další branka už v zápase nepadla. Navíc rozhodčí neuznal Janským Lázním branku pro ofsajdové postavení útočícího hráče.

Kostelec nad Orlicí – Dvůr Králové B 1:3 (0:2)

Rezerva Dvora Králové v posíleném složení zvládla utkání v Kostelci, kde proti až příliš důrazně hrajícímu soupeři vstřelila tři branky. O první z nich se postaral Kořínek, který se prosadil po centru Podolníka. Nahrávající hráč byl také u druhé branky hostů. Těsně před poločasem přistrčil Řežábkovi, který parádní ranou do šibenice domácí branky zvýšil vedení. Po přestávce přidal brzy pojistku Urban, když byl nejprve nedovoleně zastaven na hranici vápna a poté sám hráče Kostelce potrestal. Domácí již stačili pouze snížit a zdramatizovali průběh, hosté si však nenechali výhru utéct.