Trutnov B – Jaroměř 2:4 (1:1)

Přání kouče Vašíčka – potvrdit vítězství z Chlumce – se nesplnilo. Zápas s Jaroměří přitom Trutnov nezačal špatně, ve 3. minutě vstřelil krásnou branku Jůzl. Z pohledu domácího mužstva se tím však pouze na chvíli oddálila další domácí porážka, protože neustále bylo pod tlakem soupeře. Jaroměř výsledek otočila dvěma góly Kašajíka a po trefě Valeše odskočila na 1:3. V 70. minutě oživil naděje domácích na bodový zisk proměněnou penaltou Finger, třetí trefa Kašajíka je však opět „umrtvila“.

Libčany – Dvůr B 2:2 (2:1)

Královédvorská rezerva si do Libčan původně přijela pro tři body, ale už začátek utkání jejich plány zboural. Gólman Ulrych vytahoval balón ze sítě již v úvodní minutě a ve 20. minutě si tuto činnost zopakoval. Zaskočení hosté se však z této šlamastiky alespoň částečně vyhrabali, když zápas dokázali zremizovat. Oba dvorské góly zařídil Klazar, jenž měl za sebou nepovedený dopolední duel v divizi. V závěru první půle snížil, když si centrovaný míč stáhnul pro sebe a zakončil. V 64. minutě dostal míč za obranu a přehodil brankáře.

Č. Kostelec – Vrchlabí 2:0 (1:0)

Jediný bod, jediná vstřelená branka. Velmi bídná je bilance fotbalistů Vrchlabí po odehrá〜ní sedmi kol. V Kostelci hosté nastoupili v neúplné sestavě a na jejich výkonu se to projevilo. Domácí svou převahu vyjádřili góly v 17. a 57. minutě.

Mostek – Mladé Buky 3:1 (0:0)

Rozhodující okamžiky derby se začaly dít až po přestávce. V 60. minutě rozehrál Novák rychle standardní situaci a D. Duchek zamířil rybičkou přímo do šibenice – 1:0. Když v 75. minutě hosté přišli o vyloučeného Horáka, zdálo se, že Mostek si vítězství pohlídá. Hosté se však v deseti nadechli k náporu, Mikolajczyk se v 81. minutě uvolnil do šestnáctky a propálil Lebedu – 1:1. Závěrečné minuty utkání ovšem zase patřily tlaku domácího celku, který v 89. minutě vyústil v gól Naštického po standardce Nováka, který pak ještě sám přidal po brejku třetí gól Mostku.

Úpice – Rudník 1:1 (0:1)

Před slušnou diváckou kulisou se od začátku hrálo pouze na polovině hostů, kteří se o to více překvapivě ve 22. minutě ujali vedení. Trefil se Víšek z přímého kopu přes zeď – 0:1. Úpičtí i po inkasované brance měli hru ve své moci, ale před vyrovnáním na 1:1 museli ještě přežít ojedinělou šanci hostů, v níž Vohnout tváří v tvář Dytrychovi přestřelil branku. Domácí se dočkali v 59. minutě, po rohovém kopu skóroval Winter – 1:1. Až do konce zápasu pak Úpice doslova bušila do rudnické obrany, avšak i přes mnoho vyložených šancí, mezi nimi i tyč Wintera v 90. minutě, se už prosadit nedokázala.

H. S. Město – Miletín 3:4 (2:2)

Když po 15 minutách domácí vedli 1:0 (Kulda) a měli utkání pevně ve svých rukách, vypadalo to na jasné tři body pro Horňák. Ale… Předposlední Miletín se poté fotbalově vzchopil, do poločasu odpověděl i na druhý vedoucí gól Kárníka a po přestávce otočil výsledek na 2:4. Domácí udělali změny v sestavě a vynutili si tlak, který ovšem přinesl jen Skučkovo snížení na 3:4, protože ten samý hráč v nastavení pouze trefil z hranice penalty náruč „hráče“, který musel do brány po zranění brankáře.

Železnice – J. Lázně 1:1 (1:1)

Trápení podzimního mistra stále pokračuje. V utkání nevalné úrovně jste nepoznali, že proti sobě stojí týmy z opačných pólů tabulky. Obě branky padly hned v úvodu. Domácí šli do vedení již v 1. minutě, za Janské Lázně srovnal krásným volejem Kuric.