1.A třída

Cvikov – Jilemnice 4:1 (1:0)

Šance se střídaly na obou stranách, jediným šťastlivcem v 1. půli byl ale domácí Bobelák. Ve druhé půli pak domácí vstřelili za dvacet minut tři branky a utkání jednoznačně rozhodli. Snaha jilemnického Prince skončila maximálně na břevno, a tak si Cvikovští museli v závěru vstřelit alespoň vlastence, aby na jilemnické straně nesvítila nula.

Fakta – branka Jilemnice: 81 vlastní. Rozhodčí: Linhart. ŽK: 2:2. Diváků: 80. Jilemnice: Černý – Šťastný, Mečíř, P. Schauer (75. Vancl), Šnorbert – Faistauer (20. Hadač), Hradecký (45. M. Schauer), Bergemann – Princ, Landiga.

Krásná Studánka – Lomnice 5:2 (1:2)

Důležitý duel Lomnice nezvládla. Aktivněji  začali domácí, ale efekt nepřišel, a tak udeřili hosté. Po faulu na Koudelku proměnil penaltu Kos, ale zatímco gólman obdržel pouze žlutou, klíčový útočník Lomnice musel pro zranění ze hry. Po chybě obrany pak Studánka vyrovnala, ale ještě do půle poslal hosty do vedení Filip Košťák. Následně mohl ještě zvýšit Sedlák, jenže v jasné příležitosti selhal.

Druhá polovina zápasu hostům hrubě nevyšla. Rychle inkasovali tři branky a bez zisku jediného bodu klesli na poslední místo.

Fakta – branky Lomnice: 25. Kos z pen., 40. F. Košťák. Rozhodčí: Paulus. ŽK: 3:4. Diváků: 70. Lomnice: Kos – Syrovátka, Kraus, Michal Drábek, Čapek (75. Stránský) – Láska, Fišar, Mach (85. D. Košťák), F. Košťák  – Sedlák, Koudelka (20. Vojtíšek).

Zdeněk Baudyš, Lomnice: „Poločas jsme vyhráli, ale druhá půle byla strašidelná, děsivá. Úplně jsme zkolabovali. Bylo to až za úrovní okresního přeboru.“

Bozkov – Mimoň 6:0 (3:0)

Letos prvně na domácím hřišti Bozkovští lídra tabulky nešetřili. Domácí bušili na vrata hned od úvodu. Ve 14. minutě se ujala střela Mazánka, hosté hrozili zejména po standardních situacích, ovšem neúspěšně. Do půle Bozkov přidal další dva góly a bylo takřka rozhodnuto. Druhý poločas začal faulem s červeným puncem hostujícího Poláka. Uchlácholení domácí následně sice pustili hosty do hry, ale v závěrečné desetiminutovce třikrát udeřili a Mimoň tak odjela s hrozivým debaklem.

Fakta – branky: 14. Mazánek, 36. Červený, 43. Nesvadba, 82. Makula, 84. Pekárek, 88. Havel. Rozhodčí: Kadlec. ŽK: 1:1. ČK: 0:1 (47. Polák). Diváků: 120. Bozkov: Balatka – Liďák, Červený, Linek, Kobrle – Pekárek (85. Picek), Burnus, Makula, Havel – Nesvadba (88. Kopal), Mazánek (70. Vrabec).

Milan Mayer, Bozkov: „Podali jsme opravdu kvalitní kompaktní výkon ve všech řadách. Nutno pochválit i tým hostů za jejich férový přístup po celé utkání. Tentokrát však na Bozkov nestačili.“

Velké Hamry – Mírová 1:2 (0:1)

Počáteční obrovský tlak hostí Mírová přestála. Hrozila naopak z rychlých brejků a ze standardních situací, což je oblíbená činnost Marka Jíry. A právě středopolař nováčka I.A třídy dokázal ve 20. minutě z trestného kopu otevřít skóre. Domácí byli zaskočeni, J. Kandráč mohl navýšit náskok, ale s brankářem přehodil i břevno. Velké Hamry v dalším průběhu doslova tloukly do obrany hostí a v 65. minutě si M. Jíra nešťastně vstřelil vlastence. Hned za dvě minuty ale opět ze standardky Josef Kandráč vsítil vítězný gól. Hosté pak už výsledek s vypětím všech sil ubránili.

Fakta – branky: 65. vlastní M. Jíra – 20. M. Jíra, 67. J. Kandráč. Rozhodčí: Marek. ŽK: 4:2. Diváků: 70. Mírová: J. Jíra – Kochman (41. Hlubuček), Hejduk, M. Zelnický, Marcel Kovář – Horák, Beneš, M. Jíra, Mrňák – J. Kandráč (89. Kolda), Taibr (66. D. Zelnický).

Jiří Kadlec, Mírová: „Máme velmi cenné body ze hřiště soupeře mladého týmu, který podle mě má před sebou velkou budoucnost.“

Ostatní zápasy: Frýdlant – Stráž n. N. 2:2 (0:1), Doubí – Skalice 1:6 (0:3), Hejnice – Vratislavice 4:0 (3:0).

1.B třída

Rovensko – Mšeno B 1:1 (1:0)

Rovensko sehrálo s favoritem vyrovnané utkání. V prvním poločase našel z přímého kopu Náhlovský nohu Davida Malého, který se z první nemýlil. Ve druhé půli pak aktivita domácího týmu opadla, iniciativu převzali hosté, ale výsledkem bylo pouze čarování domácího Vrabce v brance a vyrovnávací trefa Petrtýla z 60. minuty.

Fakta – branky: 16. D. Malý – 60. Petrtýl. Rozhodčí: Drusan. ŽK: 1:3. Diváků: 50. Rovensko: Vrabec – Náhlovský, Varečka, Houška, Vydra – Štěpnička, D. Malý, Špína, Hanzl – Vondráček (46. Brunclík), L. malý (65. Vágenknecht).

Marek Náhlovský, Rovensko: „Odehrál se takový pohodový zápas. rozhodčí měl vše ve svých rukou. My jsme druhou půli hlavně bránili, tak si myslím, že bod je zasloužený.“

Rokytnice – Víchová, odloženo
Harrachov – Horní Branná, odloženo
Ostatní zápasy: Lučany – Ruprechtice 1:0 (1:0), Ž. Brod B – M. Skála 3:3 , Plavy – Držkov nedohráno.