Na obráceném pólu tabulky je většina celků z Pojizeří, když hned čtyři jejich zápasy skončily remízou. Další zápasy 20. kola: M. Skála – Plavy 6:0, Maršovice – Doubí 2:4.

Rokytnice – Rovensko 0:0

Více šancí v utkání měli domácí, ale jejich hrdinou se stal brankář Pavlíček, který v 88. minutě zmařil vůbec největší šanci zápasu. To se po chybně zahraném ofsajdu řítili na domácí branku dva rovenští hráči, ale už jednou na zem položený Pavlíček se ještě dokázal zvednout a vyrazit slabě kopnutou střelu Jiráska na roh. Už v 10. minutě nastřelil tyč domácí M. Martínek. Poté dvakrát musel zasahovat Pavlíček a na druhé straně se vyznamenal brankář Vrabec při ráně Kuřiny z dálky. Ve druhé půli byli domácí při chuti, ale Zahradník ani Málek své šance neproměnili, Neumann z trestňáku těsně minul šibenici a poté neuspěli ani hosté při avizované situaci dvě minuty před koncem.

Rozhodčí: Vrtal, ŽK: 2:1. Diváků: 100. Rokytnice: Pavlíček – Málek, Havrda, Kuřina, Škrabálek – Neumann st., Trepera, Pičman (70. T. Havlíček) – Zahradník (88. P. Martínek). Brož, M. Martínek. Rovensko: Vrabec – Šimek, Jirásko, Maruška, Brunclík – R. Mencl, Špína, Hanzl, Pařízek – Skalický, Kolář (60. Náhlovský).

Zásada – Mírová 1:1 (0:0)

V prvním poločase utkání byli aktivnější hosté, vypracovali si mnoho šancí, ale nedokázali je využít ke skórování. Ve 34. minutě D. Zelnický z deseti metrů pálil do gólmana domácích, na odražený míč naběhl Trč a obránce Šourek vykopl na roh. Po rohu hlavičkoval M. Zelnický, ale na brankové čáře zaskočil Kopal za brankáře a odražený balon Hejduk poslal jen nad ochranou síť. Po změně stran trefil patičkou Feri tyč hostí a pak se hrálo na obou stranách odzadu až do 83. minuty, kdy se po rohu prosadil hlavou Blažek. Hosté chtěli alespoň vyrovnat, což se jim povedlo dvě minuty před koncem, díky ráně Michala Kováře z trestného kopu za faul na Tokana.

Branky: 83. Blažek – 88. Mich. Kovář. Rozhodčí: Tykva, ŽK: 2:2. Diváků: 60. Mírová: Jíra – Ráliš, Hejduk, M. Zelnický, Kochman – Taibr, Trč, Mich. Kovář, Hlubuček (75. Bakoš) – D. Zelnický, Tokan.

Držkov – H. Branná 1:1 (0:1)

Obě mužstva se letos nacházejí v dolní části tabulky, takže spíše převládala bojovná hra. Hosté se ujali vedení ve 32. minutě, když si při rohovém kopu dobře naběhl Pešina. Domácí zareagovali na začátku druhé části, když z prakticky totožné situace vyrovnal Dvořák, a zápas tak skončil zaslouženou dělbou bodů.

Branky: 51. Dvořák – 32. Pešina. Rozhodčí: Šubrt, ŽK: 1:1. H. Branná: Hofman – Beneš, Fiedler, Pospíšil (82. Jeřábek), Gaudel – P. Zuzánek, Pešina, V. Paulů, J. Šlechta – Illner (56. Kocourek), Svoboda (60. Dusík).

Jenišovice – Víchová 1:1 (1:1)

Začátek se Víchové podařil a ve 14. minutě vstřelil Tuže vedoucí branku. Lehký tlak hostů pokračoval a po samostatném úniku zastavila střelu Heřmanského tyč. Do konce půle se dostala Víchová ještě do dalších dvou šancí, ale gólem žádná neskončila. Ve stylu nedáš – dostaneš se domácím podařilo ve 43. minutě vyrovnat z přímého kopu, kdy se krásně trefil Bárta. Druhá půle byla už plně v režii domácích, ale vůle a odhodlání přinesly Víchové cenný bod ze hřiště soupeře.

Branky: 43. Bárta – 14. Tuže. Rozhodčí: Poživil, ŽK: 1:2. Diváků: 60. Víchová: J. Kobr – P. Hanč, Matuš, Rypl, Vrhel – Špidlen (65. L. Hanč), Šablatura, P. Hartig, Z. Hartig – Tuže (80. Krause), Heřmanský.

Mšeno B – Studenec 6:0 (2:0)

Studenec má zraněných sedm hráčů základní sestavy a proto museli nastoupit čtyři dorostenci. Na přední celek soutěže tak hosté vůbec nestačili. Domácí měli celý zápas převahu a ještě další vyložené šance nevyužili.

Branky: 24., 52. a 63. Koudelka, 75. a 89. Hýř, 31. Švorc. Rozhodčí: Bukvička, ŽK: 1:2. Diváků: 60. Studenec: Vancl – L. Korotvička (46. Stránský), Kočárek, Povr, J. Synek (46. Havlíček) – Letkovský, Albrecht, Jezdinský – Bartoň, Hampl, V. Korotvička.