Pěnčín/Turnov B – Jablonec n. J. 1:4 (1:3)

Luděk Nahodil, hrající asistent trenéra FKP Turnov B: „Soupeř byl kvalitativně úplně někde jinde. Byl fotbalovější a hlavně efektivní. Dokázal potrestat vlastně každou chybu, kterou jsme vyrobili a kterou jsme jim nabídli. Vlastně většina gólů padala po našich chybách."

David Holman, vedoucí Sokola Jablonec n. J.: „Musíme soupeře pochválit, hráli dobře, mají perspektivu. Vítězství bylo zasloužené, hráčům patří poděkování za předvedený výkon. Celkový dojem zkazil vyloučením Barcuch."

Sedmihorky – Doubí odloženo pro nezpůsobilý terén.

Desná – Košťálov 5:3 (3:1)

Michal Baudyš, vedoucí FK Košťálov: „Rozhodujícím momentem byl závěr prvního poločasu, kdy jsme inkasovali dvě branky. Naši hráči v některých chvílích působili už odevzdaně. Zbytek soutěže se budeme snažit dohrát se ctí."

Mimoň – Harrachov 2:1 (1:1)

Pavel David, asistent trenéra Jiskry Harrachov: „Mohu říct, že zápas byl vyrovnaný. Vedli jsme, když se prosadil Kyncl, ale štěstí bylo na domácí straně. Sice náš gólman chytil penaltu, ale nakonec nám to nebylo moc platné. Ve druhé půli jsme měli hodně šancí a domácí mohou považovat vítězství za velmi šťastné."

Stráž nad Nisou – Lomnice n. P. 1:0 (1:0)

Zdeněk Baudyš, trenér FC Lomnice: „První půle byla velmi špatná, skoro bez šancí. Hned na začátku druhé jsme inkasovali, ale pak jsme měli hromadu příležitostí. Ale štěstí se od nás asi odvrátilo. Myslíme si, že Fišar sice vstřelil gól, ale hold nebyl uznán. Výkon ve druhé půli byl asi nejlepší na jaře. Škoda jen, že není podpořený lepším výsledkem a hlavně body."

Hejnice – Horní Branná 3:4 (1:2)

Stanislav Klápště, trenér Sokola Horní Branná: „Chceme se udržet na pomyslné bedně jarní tabulky, na podzim jsme už zapomněli. Předvedli jsme velmi dobrou týmovou práci a pracovali jsme pro hráče, který má nejlepší koncovku. Od Nýdrleho se branky čekají, od toho tam je. Tentokrát ho zdobila hlavně předvídavost, byl tam, kde být měl. Velmi cenná výhra, vzdálila nás záchranářským myšlenkám."

Raspenava – Mírová 4:5 (2:2)

Jiří Kadlec, vedoucí SK Mírová: „Už jsem zažil hodně zápasů, ale takových málo. Byla to přestřelka se vším všudy. Soupeř měl dostat naloženo, ale místo toho, abychom se trefovali, tak jsme lacino inkasovali. Domácí v závěru cítili šanci a pak zbytečně došlo ke kartám. Po neuvěřitelné přestřelce jsem měl trochu starost o zdraví našich fanoušků a trenéra, ale věřím, že se všichni uvidíme už ve středu v Harrachově. Byla to neuvěřitelná zápletka."

Bozkov – Krásná Studánka 4:3 (2:2)

Milan Mayer, asistent trenéra Sokola Bozkov: „Do utkání jsme šli s pozměněnou sestavou a začátek byl výborný. Bohužel jsme neproměnili vyložené šance za stavu dva nula a nepokrytou standardkou pustili hosty do zápasu. Ti toho dokonale využili a zápas otočili. Naštěstí v drtivém závěru, velkou vůlí, bojovností a nasazením, jsme výsledek zvrátili."

Frýdlant – Jilemnice 1:0 (1:0)

Pavel Schauer, trenér SK Jilemnice: „Jeli jsme si zápas do Frýdlantu po třech výhrách užít a herně jsme domácí přehrávali. Ale bez potřebného důrazu se ke gólu nedopracujeme, to byla naše největší slabina. Opět se budeme opakovat v otázce jak složit sestavu. Mimo hru zůstali od minulého zápasu Hradecký, jen na lavičce byli zranění Libor Tonar a Martin Schauer, když k tomu přičteme Vláďu Horáčka, Dana Vancla a hráče, kteří do zápasu zasáhli s menšími či většími šrámy, tak je spíš zázrak, co předvádíme na hřišti."

Rovensko – Železný Brod B 4:2 (3:1)

Fakta – branky: 20. a 23. z pen. Štěpnička, 12. Náhlovský, 71. Procházka – 40. Brožek, 89. Halama. Rozhodčí: Trešl. ŽK: 2:2. Diváků: 100. Sokol Rovensko: Novotný – Náhlovský, Kněbort, Varečka, Rympler – Štěpnička, Špína (80. Horký), Hanzl (75. Mencl), Pařík – L. Malý (60. Vágenknecht), Procházka.

Marek Náhlovský, hrající předseda Sokola Rovensko: „Kdyby soupeř odjel s osmičkou, nemohl se divit, takhle může být rád. Hned od začátku jsme byli lepší, mohlo se dát i více branek. Zasloužená výhra, takhle dobře jsme dlouho nehráli."

Kokonín – Rokytnice n. J. 1:2 (0:1)

Fakta – branky: 84. Doubek – 40. P. Martínek, 67. Halíř. Rozhodčí: Hanyk, ŽK: 3:2. Diváků: 30. Spartak Rokytnice nad Jizerou: Sedláček – Neumann ml. (65. Štěpánek), Kuřina, M. Martínek, Havrda – Brož, Tulka, Zahradník, Hanko – P. Martínek, Halíř (75. Kulhavý).

Petr Koucký, trenér Rokytnice nad Jizerou: „Do penalty v 80. minutě jsme byli lepší. Jsem spokojený, výhru jsme si zasloužili. Kluci konečně bojovali. I když se hrálo za deště, makali. Opět máme dva zraněné, ale i tři důležité body."

Nová Ves – Lučany 0:3 (0:0)

Fakta – branky: 47. Patočka, 72. Kořínek, 88. Svozil. Roz.: Marek, ŽK: 1:2. Diváků: 70. Sokol Nová Ves: Bergr – Braun (75. Špidlen), Máka, Zajíc, Jíra – P. Nožička, Svoboda, Huráň, Golis – Tomášek (70. Fejfar) – Salyga (53. Dušta).

Jan Fedor, hrající trenér Nové Vsi n. P.: „Hrajeme hluboce pod svými možnostmi. Lučany nebyly nikterak silným soupeřem, avšak na naši současnou formu to stačilo. Bohužel na nás padla krize v ten nejhorší moment, kdy je kalendář zápasů opravdu hodně nabitý. Ve středu se pokusíme nepříjemnou sérii utnout. Omlouváme se fanouškům za ostudný výkon především ve druhém poločase."

Víchová – Plavy 1:2 (1:1)

Fakta – branky: 1. P. Hartig ml. – 40. a 56. Šimerda. Rozhodčí: Kořínek. ŽK: 3:1. Diváků: 30. FC Víchová: Kobr – P. Hanč, Hamáček, Bujárek (46. Mikolášek), Vrhel – Kuřík, Havel, P. Hartig st., Krause – P. Hartig ml., Z. Hartig.

Miroslav Kobr, vedoucí FC Víchová: „Hra byla vyrovnaná a z diváckého pohledu zajímavá. Víchovští hráči chtěli dokázat, že i družstvo z poslední příčky tabulky může hrát o body. Pět minut před přestávkou se hostům podařilo po sérii chyb domácích vyrovnat, ale ani po změně stran se nedalo říci, který ze soupeřů je lepší. Protože ale o vítězi nerozhoduje předváděná hra, nýbrž vstřelené branky, radovaly se nakonec Plavy."