1. liga dorostu

Pardubice U18 - Úpa U19 1:1

Východčeský přebor staršího dorostu

Dvůr Králové U19 - Nové Město 1:2

Krajský přebor staršího dorostu

Jaroměř - Úpa U17 4:0

Divize C

Nová Paka - Dvůr Králové 1:2
Pardubice B - Trutnov 2:0
Pěnčín/Turnov - Převýšov 1:1

Kraský přebor - Královéhradecko

Dvůr Králové B - Olympia HK 3:5

Krajský přebor - Liberecko

Doksy - Semily 1:2
Jablonec nad Jiz. - Nový Bor 1:1
Košťálov - Pěnčín/Turnov B 3:2
Sedmihorky - Česká Lípa B 4:3
Višňová - Pěnčín (neděle) 

1.A třída - Královéhradecko

Vrchlabí - Ohnišov (odloženo)

1.A třída - Liberecko

Krásná Studánka - Lomnice 5:2
Cvikov - Jilemnice 4:1
Bozkov - Mimoň 3:0
Velké Hamry - Mírová 1:2

1.B třída - Královéhradecko, sk. A

Janské Lázně - Žacléř (až 8.5.)
Úpice - Jičín B 3:0
Mostek - Bílá Třemešná 0:0
Mladé Buky - Libáň 1:2
Trutnov B - Stará Paka 0:0
Kopidlno - Rudník 3:0

1. B třída - Liberecko, sk. východ

Plavy - Držkov
Lučany - Ruprechtice 1:0
Harrachov - Horní Branná
Rovensko - Mšeno B 1:1
Železný Brod - Malá Skála 3:3
Rokytnice - Víchová (odloženo)

Okresní přebor - Trutnovsko

Staré Buky – Kunčice n. L. 2:2, 2:0 pen.
Rtyně – Strážné 1:1, 2:3 pen.
Bohuslavice – Hostinné 2:6
Podhůří A – Horní Staré Město 3:4
Dolní Kalná A – Kocbeře 5:1
Vítězná – Svoboda 2:1
Vrchlabí B – Lánov A 1:3

Okresní přebor - Semilsko

Kruh – Lomnice B 4:1
Mříčná – Košťálov B 4:1
Roztoky – Studenec 0:2
Martinice – Vysoké nad Jizerou 1:4
Stružinec – Zálesní Lhota 5:0
Horní Branná B – Libštát 3:1
Nová Ves – Mírová B 3:0

Okresní soutěž III. třídy muži – Trutnovsko

Libeč – Černý Důl 3:0
Pilníkov – Poříčí 1:2
Radvanice – Bílá Třemešná B 2:0
Hostinné B – Volanov (odloženo)
Lánov B – Mostek B 1:0
Starý Rokytník – Dolní Kalná B 3:1
Malé Svatoňovice – Janské Lázně B 0:5

Okresní soutěž - Semilsko

Dolní Branná – Víchová B 1:2
Tatobity – Rovensko B 1:7
Poniklá – Rokytnice B 4:1
Horka – Nová Ves B 4:0
Malá Skála B – Bělá 3:2
Vysoké nad Jizerou B –  Benecko (neděle, 16:00)
Studenec B – Bozkov B 3:0

Okresní soutěž IV. třídy muži - Trutnovsko

Horní Maršov – Prosečné A 2:1
Kuks – Podhůří B 5:1
Chvaleč – Mladé Buky B (odloženo)
Bernartice – Prosečné B (odloženo
Hajnice – Úpice B 3:1
Borovnice – Chotěvice 4:2
Libotov – Lampertice 1:0

Vysvětlivka: Pokud není u zápasu uvedeno jinak, začíná se v oficiálním čase, od 16:30 - v sobotu.