1. liga dorostu

Úpa U19 - Liberec 0:7

Východčeský přebor staršího dorostu

Dvůr Králové - Rychnov 4:3

Krajský přebor staršího dorostu

Chlumec - Úpa U17 5:2

Divize C

Trutnov - Náchod 2:4
Admira - Dvůr Králové 6:3
Nový Bydžov - Pěnčín/Turnov 1:1

Krajský přebor - Královéhradecko

Dvůr Králové B - Nový HK 5:2

Krajský přebor - Liberecko

Višňová - Jablonec n. J. 2:0
Hrádek - Pěnčín 2:2
Košťálov - SK Semily 0:1
Sedmihorky - Nový Bor 2:0
Pěnčín/Turnov B - Železný Brod 1:2

1.A třída - Královéhradecko

Jaroměř - Vrchlabí 5:0

1.A třída - Liberecko

Mimoň - FC Lomnice 4:2
Krásná Studánka - Jilemnice 4:1
Bozkov - Stráž n. N. 4:0
Hejnice - Mírová 0:1

1.B třída - Královéhradecko, sk. A

Úpice - Kopidlno 6:5
Mostek - Janské Lázně 3:1
Mladé Buky - Rudník 1:3
Sobotka - Žacléř 1:1
Trutnov B - Jičín B 3:2
Stará Paka - Bílá Třemešná 3:2

1. B třída - Liberecko, sk. východ

Mšeno B - Ruprechtice 1:4
Železný Brod B - Rokytnice 0:0
Lučany - Plavy 2:0
Harrachov - Malá Skála 7:3
Rovensko - Víchová 2:3
Zásada - Horní Branná 1:0

Okresní přebor - Trutnovsko

Vítězná – Strážné 2:2, na pen. 1:3
Bohuslavice – Staré Buky 3:4
Podhůří A – Rtyně 0:3
Dolní Kalná A – Kunčice nad Labem 5:2
Vrchlabí B – Hostinné A 2:7
Lánov A – Horní Staré Město 6:2
Svoboda – Kocbeře 3:3, na pen 2:3

Okresní přebor - Semilsko

Horní Branná B – Nová Ves 0:5
Kruh – Mříčná 2:4
Roztoky – Libštát 0:3
Martinice – Košťálov B 6:1
Stružinec – Mírová B 5:1
Zálesní Lhota – Lomnice B 6:3
Vysoké n. J. – Studenec1 1 

Okresní soutěž III. třídy muži – Trutnovsko

Poříčí – Volanov 7:0
Pilníkov – Mostek B 4:0
Radvanice – Lánov B 5:3
Hostinné B – Černý Důl 5:3
M. Svatoňovice – Dolní Kalná B 0:3
Janské Lázně B – B. Třemešná B 7:0
Starý Rokytník – Libeč 1:3

Okresní soutěž - Semilsko

Studenec B – Vysoké n. J. B 5:3
Tatobity – Dolní Branná 1:3
Horka – Benecko 2:2
Malá Skála B – Košťálov C 5:4
Bělá – Víchová B 0:0
Nová Ves B – Bozkov B 2:3
Rokytnice B – Rovensko B 4:2

Okresní soutěž IV. třídy muži - Trutnovsko

Chotěvice – Úpice B 5:11
Kuks – Horní Maršov 5:3
Chvaleč – Bernartice 2:1
Hajnice – Prosečné B 8:0
Borovnice – Prosečné A 3:1
Libotov – Mladé Buky B 2:1
Lampertice – Podhůří B 5:0

Vysvětlivka: Pokud není u zápasu uvedeno jinak, začíná se v oficiálním čase, od 17:00 - v sobotu.