Česká liga dorostu

Trutnov U19 - Varnsdorf 0:3

Východčeský přebor st. dorostu

Dvůr Králové - Letohrad 2:0

Krajský přebor st. dorostu

Hořice - Trutnov U19B 2:2

Krajský přebor ml. dorostu

Vrchlabí - Trutnov U17 5:0

Divize C

Semily - Pardubice B 3:3
Holice - Dvůr Králové 0:2
Turnov/Pěnčín - Mšeno 1:1

Krajský přebor - Královéhradecko

Dvůr Králové B - Kratonohy 1:1
Olympia HK - Trutnov 3:4

Krajský přebor - Liberecko

Sedmihorky - Železný Brod 2:3
Doubí - Košťálov 1:0
Višňová - Pěnčín/Turnov B 2:0
Jablonec n. J. - Pěnčín 1:0

1.A třída - Královéhradecko

Vrchlabí - Vysoká 0:2
Přepychy - Úpice 1:1

1.A třída - Liberecko

Krásná Studánka - Mírová 3:4
Bozkov - Frýdlant 5:4
Harrachov - Jilemnice 1:2
Lomnice - Horní Branná 4:1

1.B třída - Královéhradecko, sk. A

Rudník - Kopidlno 0:4
Janské Lázně - Libáň 0:3
Bílá Třemešná - Jičín B 4:1
Miletín - Hostinné 2:2
Žacléř - Stará Paka 1:2
Mostek - Mladé Buky 1:4

1. B třída - Liberecko, sk. východ

Jiskra Mšeno B - Rokytnice 2:2
Ruprechtice - Držkov 1:6
Rovensko - Víchová 2:1
Lučany - Plavy 2:1
Železný Brod B - Zásada 5:2
Jeníšovice - Kokonín 3:1
Nová Ves n.P. - Velké Hamry B 2:3

Okresní přebor - Trutnovsko

Kocbeře – Vrchlabí B 1:1, na pen. 3:2
Staré Buky – Janské Lázně B 9:1
Kunčice nad Labem – Poříčí 2:4
Rtyně – Trutnov B 3:0
Volanov – Lánov A 1:5
Podhůří A – Dolní Kalná A 0:1
Strážné – Vítězná 0:2

Okresní přebor - Semilsko

Kruh – Lomnice B 4:1
Bělá – Vysoké nad Jizerou 1:1
Malá Skála – Studenec 2:0
Horní Branná B – Roztoky 2:1
Košťálov B – Mírová B 5:2
Libštát – Mříčná 4:3
Martinice – Stružinec 3:4

Okresní soutěž III. třídy muži – Trutnovsko

Libeč – Trutnov C 4:3
Hostinné B – Bohuslavice 2:1
Malé Svatoňovice – Černý Důl 0:1
Dolní Kalná B – Svoboda 1:5
Lampertice – Bílá Třemešná B 1:3
Úpice B – Pilníkov 4:2
Libotov – St. Rokytník 0:0, pen. 4:3

Okresní soutěž - Semilsko

Studenec B – Poniklá 2:0
Benecko – Vysoké n. J. B 4:2
Tatobity – Zálesní Lhota 2:3
Horka A – Víchová B 3:2
Horka B – Bozkov B 4:5
Libštát B – Nová Ves B 1:4
Dolní Branná – Rovensko B 5:2

Okresní soutěž IV. třídy muži - Trutnovsko

Horní Maršov – Borovnice 2:0
Radvanice – Chotěvice 6:1
Podhůří B – Chvaleč 1:6
Kuks – Hajnice 3:3, penalty 2:3
Lánov B – Prosečné 2:3
Ml. Buky B – Bernartice 0:0, pen. 2:3

Vysvětlivka: Pokud není u zápasu uvedeno jinak, začíná se v oficiálním čase, od 17:00 - v sobotu.