Česká liga dorostu

Trutnov - Náchod 0:5

Východčeský přebor st. dorostu

Žamberk/Letohrad - Dvůr Králové (sobota, 14:45)

Krajský přebor st. dorostu

Dobruška - Žacléř 3:1
Trutnov B - Chlumec 3:1
Probluz - Vrchlabí 4:1

Krajský přebor ml. dorostu

Vrchlabí - Trutnov 6:3

Divize C

Rapid Lbc - Dvůr Králové 2:5
Dobrovice - Jablonec nad Jizerou 2:2
Trutnov - Živanice 0:0
Kutná Hora - Turnov 3:3

Krajský přebor - Královéhradecko

Úpice - Olympia HK 0:0

Krajský přebor - Liberecko

Semihorky - Višňová 2:0
Semily - Hrádek 0:0
Turnov B - Skalice 3:1
Bozkov - Doksy 3:0
Mírová - Mšeno 0:3

1.A třída - Královéhradecko

Kunčice - Bílá Třemešná 2:0
Třebeš - Vrchlabí 1:1
Dvůr Králové B - Častolovice 2:2

1.A třída - Liberecko

Jilemnice - Stráž pod R. 3:5
Lomnice - Košťálov 0:1
Rynoltice - Harrachov 8:3
Horní Branná - Velké Hamry 1:2

1.B třída - Královéhradecko

Jičín B - Hostinné 1:2
Trutnov B - Sobotka 4:2
Libáň - Rudník 2:4
Mladé Buky - Robousy 5:0
Malšovice - Janské Lázně 2:1
Dolní Kalná - Kobylice 1:5
Lokomotiva HK - Žacléř 2:2

1.B třída - Liberecko, sk. východ

Jeníšovice - Rovensko 2:0
Železný Brod B - Rokytnice 6:0

Okresní přebor - Trutnovsko

Vrchlabí B – Vítězná 4:2
Trutnov C – Staré Buky 3:2
Poříčí u Trutnova – Strážné 0:1
Rtyně – Kocbeře 2:1
Mostek – Podhůří A 1:2
Kunčice n. L. – Libeč 1:0
H. Maršov/J. L. B – Lánov 1:3

Okresní přebor - Semilsko

Malá Skála – Horní Branná B 2:2
Lomnice B – Nová Ves 2:1
Roztoky – Víchová 4:1
Mříčná – Bozkov B 4:1
Košťálov B – Studenec 2:1
Bělá – Libštát 2:1
Stružinec – Vysoké n. J. 2:1

Okresní soutěž III. třídy muži – Trutnovsko

Pilníkov – Bohuslavice 3:0
M. Svatoňovice – Úpice B 0:0, pen. 2:3
Svoboda – Prosečné 2:2, pen. 2:1
Bílá Třemešná B – Černý Důl 2:0
Starý Rokytník – Libotov 1:1, pen. 2:0
Volanov – Lampertice 3:1

Okresní soutěž - východ

Víchová B – Martinice 0:8
Zálesní Lhota – Horka 4:1
Studenec B – SF Studenec 2:3
Benecko – Jilemnice B 0:4

Okresní soutěž - západ

Semily B – Tatobity 8:0
Kruh – Libštát B 9:2
Poniklá – Vysoké n. J. B 2:0

Okresní soutěž IV. třídy muži - Trutnovsko

Hajnice – Mladé Buky B 3:0
Lánov B – Chotěvice 11:0
Bernartice/Žacléř B – Radvanice 1:0
Chvaleč – Kuks 7:2
Podhůří B – Borovnice 1:1, pen. 5:4

Vysvětlivka: Pokud není u zápasu uvedeno jinak, začíná se v oficiálním čase, od 17:00 v sobotu.