Česká liga dorostu

Trutnov U19A - Olympia HK 3:1

Východčeský přebor st. dorostu

Dvůr Králové - Vysoké Mýto 0:0

Krajský přebor st. dorostu

Hořice - Žacléř 2:3
Dobruška - Trutnov U19B 3:6
Volanov - Náchod 1:11
Vrchlabí  - Jaroměř 3:0

Krajský přebor ml. dorostu

Kostelec nad Orlicí - Trutnov U17 0:2

Divize C

Nová Paka - Semily 2:1
Kutná Hora - Dvůr Králové 3:1
Pěnčín/Turnov - Dobrovice 1:2

Krajský přebor - Královéhradecko

Dvůr Králové B - Lázně Bělohrad 0:3
Trutnov - Slavia HK 2:0

Krajský přebor - Liberecko

Košťálov - Železný Brod 2:1
Pěnčín - Pěnčín/Turnov B 1:1
Jablonec n. J. - Skalice 0:2
Velké Hamry - Sedmihorky 0:1

1.A třída - Královéhradecko

Vrchlabí - Úpice 1:3 

1.A třída - Liberecko

Mírová - Frýdlant 4:2
Jilemnice - Hejnice 2:0
Lomnice - Mimoň 1:3
Harrachov - Bozkov 3:8
Horní Branná - Stráž n. N. 6:1

1.B třída - Královéhradecko, sk. A

Bílá Třemešná - Žacléř 1:0
Janské Lázně - Mladé Buky 1:2
Rudník - Stará Paka 3:3
Mostek - Jičín B 1:1
Libáň - Hostinné 2:2

1.B třída - Liberecko, sk. východ

Ruprechtice - Nová Ves n. P. 7:0
Rokytnice - Zásada 4:2
Lučany - Rovensko 1:1
Železný Brod B - Víchová 7:1

Okresní přebor - Trutnovsko

Kocbeře – Vítězná 2:0
Lánov A – Trutnov B 2:0
Podhůří A – Janské Lázně B 6:0
Volanov – Vrchlabí B 1:3
Rtyně – Kunčice n. L. 6:0
Dolní Kalná A – Poříčí 4:2
Strážné – Staré Buky 0:4

Okresní přebor - Semilsko

H. Branná B – Studenec 4:1
Kruh – Roztoky 0:2
Mírová B – Studenec A 2:5
Mříčná – Vysoké n. J. A 2:1
Martinice – Lomnice B 8:0
Stružinec – Bělá 5:0
Libštát A – Malá Skála 3:0
Košťálov B – H. Branná B 3:2

Okresní soutěž III. třídy muži – Trutnovsko

Lampertice – Dolní Kalná B 3:3, na pen. 5:6
Malé Svatoňovice – Bohuslavice 1:4
Pilníkov – Trutnov C 1:3
Hostinné B – Dolní Kalná B 2:3
Libeč – Lampertice 1:0
Libotov – Svoboda n. Ú. 4:1
Úpice B – Černý Důl 1:8
St. Rokytník – B. Třemešná B 2:2, pen. 5:6

Okresní soutěž - Semilsko

Bozkov B – N. Ves B 7:2

Studenec B – Víchová B 8:1

Bozkov B – Zálesní Lhota 5:1
Nová Ves B – Vysoké n. J. B 2:0
Rovensko B – Poniklá 3:4
Dolní Branná – Benecko 3:3
Libštát B – Tatobity 1:2
Horka B – Horka A 2:5

Okresní soutěž IV. třídy muži - Trutnovsko

Bern./Žacl. B – Prosečné 0:0, pen. 2:3
Kuks – Podhůří B 7:1
Mladé Buky B – Hajnice 0:1
Radvanice – Chvaleč 6:3
Horní Maršov – Chotěvice 4:0
Lánov B – Borovnice 6:3

Vysvětlivka: Pokud není u zápasu uvedeno jinak, začíná se v oficiálním čase, od 17:00 v sobotu.