Česká liga dorostu

Trutnov 19A - Kolín 3:7

Východčeský přebor st. dorostu

Dvůr Králové - Slavia HK 9:0

Krajský přebor st. dorostu

Vrchlabí - Trutnov U19B 3:1

Krajský přebor ml. dorostu

Dobruška - Trutnov U17 3:8

Divize C

Ústí nad Orl. - Semily 3:0
Jirny - Dvůr Králové 4:1
Pěnčín/Turnov - Kutná Hora 3:1

Krajský přebor - Královéhradecko

Trutnov - Libčany 5:0

Krajský přebor - Liberecko

Sedmihorky - Pěnčín/Turnov B 1:3
Jablonec n.J. - Košťálov 2:1
Pěnčín - Doksy 2:0

1.A třída - Královéhradecko

Chlumec - Úpice 2:0
Vrchlabí - Roudnice 5:0

1.A třída - Liberecko

Bozkov - Stráž n. N. 4:1
Harrachov - Raspenava 8:0
Lomnice - Mírová 1:5
Horní Branná - Jilemnice 2:2

1.B třída - Královéhradecko, sk. A

Rudník - Jičín B 1:1
Janské Lázně - Hostinné 1:2
Bílá Třemešná - Sobotka 1:2
Nové Město n. M. - Mladé Buky 0:1
Mostek - Žacléř 2:1

1. B třída - Liberecko, sk. východ

Ruprechtice - Víchová 5:2
Rovensko - Kokonín 2:1
Lučany - Velké Hamry B 1:0
Mšeno B - Plavy 1:2
Rokytnice - Držkov 1:5
Železný Brod B - Jeníšovice 7:0
Nová Ves n. P. - Zásada 1:4

Okresní přebor - Trutnovsko

Kocbeře – Staré Buky 3:1
Volanov – Trutnov B 1:5
Podhůří A – Vítězná 3:3, na pen. 4:3
Dolní Kalná A – Lánov A 6:3
Kunčice nad Labem – Vrchlabí B 4:5
Rtyně – Janské Lázně B - nehráno, hosté nedorazili
Strážné – Poříčí 1:1, na pen. 1:2

Okresní přebor - Semilsko

Kruh – Bělá 1:4
Malá Skála – Lomnice B 9:1
Vysoké n. J. – H. Branná B 0:0
Košťálov B – Studenec 2:4
Libštát – Roztoky 2:4
Stružinec – Mírová B 1:2
Martinice – Mříčná 1:0
Dohr.: Studenec – Kruh 5:1

Okresní soutěž III. třídy muži – Trutnovsko

Libeč – Svoboda 5:2
Hostinné B – B. Třemešná B 2:2, p. 1:2
Malé Svatoňovice – Dolní Kalná B 0:5
Lampertice – Černý Důl 1:2
Úpice B – Trutnov C 4:6
Libotov – Bohuslavice 5:1
Starý Rokytník – Pilníkov 0:2

Okresní soutěž - Semilsko

Studenec B – Benecko 4:4
Tatobity – Poniklá 1:4
Horka A – Vysoké n. J. B 4:0
Horka B – Zálesní Lhota 1:5
Libštát B – Víchová B 1:2
Dolní Branná – Bozkov B 3:7
Rovensko B – Nová Ves B 5:0

Okresní soutěž IV. třídy muži - Trutnovsko

Horní Maršov – Podhůří B 1:2
Radvanice – Hajnice 3:1
Bernartice/Žacléř B – Chotěvice 8:0
Lánov B – Chvaleč 5:0
Mladé Buky B – Prosečné 0:2
Kuks – Borovnice 9:0

Vysvětlivka: Pokud není u zápasu uvedeno jinak, začíná se v oficiálním čase, od 16:30 - v sobotu. (výjimku tvoří zápasy okresních soutěží na Trutnovsku, tam se začíná ještě v 17:00)