Divize C

Pěnčín/Turnov - Nová Paka 0:1 (0:1)
Horní Měcholupy - Dvůr Králové 2:0

Krajský přebor - Královéhradecko

Lhota pod Libčany - Trutnov A 0:1

Krajský přebor - Liberecko

Sedmihorky - Mšeno 4:4
Jablonec nad Jizerou - Vratislavice 1:0
Pěnčín - Železný Brod 0:2
Hrádek - Semily 2:6
Pěnčín/Turnov B - Nový Bor 1:1

1.A třída - Královéhradecko

Dvůr Králové B - Červený Kostelec 1:0
Lázně Bělohrad - Trutnov B 4:1
Vrchlabí - Kratonohy 0:4

1. A třída - Liberecko

Jilemnice - Doksy 0:0
Mimoň - Košťálov 1:4
Bozkov - Skalice 0:1
Nová Ves - Lomnice 2:2

1. B třída - Královéhradecko, sk. A

Miletín - Úpice 3:4
Rudník - Mostek 1:0
Mladé Buky - Železnice 2:0
Janské Lázně - Milíčeves 6:3
Libáň - H. St. Město 2:4

1. B třída - Liberecko, sk. východ

Malá Skála - Plavy 6:0
Zásada - Mírová 1:1
Rokytnice - Sokol Rovensko 0:0
Držkov - Horní Branná 1:1
Jenišovice - Víchová 1:1
Mšeno B - Studenec 6:0
Maršovice - Doubí 2:4

Okresní přebor - Trutnovsko

Staré Buky – Dolní Kalná A 3:0
Lánov A – Strážné 1:0
Hostinné A – Rtyně 1:1 (pen 2:1)
Svoboda – Kocbeře 1:2
Pilníkov – Vítězná 1:2
Kunčice – Vrchlabí B 1:4
Libeč – Žacléř 2:1
Podhůří A – Bílá Třemešná A 0:6

Okresní přebor - Semilsko

H. Branná B – Libštát 1:1
Košťálov B – Nová Ves 0:1
Lomnice B – Zálesní Lhota 5:2
Stružinec – Vysoké 4:0
D. Branná B – Mříčná 1:2
Kruh – Roztoky 2:1
Bělá – Martinice 2:0

Okresní soutěž III. třídy muži – Trutnovsko

Bílá Třemešná B – Volanov 4:2
Černý Důl – Lánov B 1:3
Poříčí – Horní Maršov
Volanov – Radvanice A 3:1
Úpice B – Černý Důl 0:2
Mladé Buky B – Bílá Třemešná B 1:3
Janské Lázně B – Dolní Branná A 2:1
Bohuslavice – Starý Rokytník 2:1
Lánov B – Libotov 2:3

Okresní soutěž - Semilsko

Vysoké B – Rovensko B 2:1
Košťálov C – Mírová B 7:0
Studenec B – M. Skála B 2:2
Benecko – Poniklá 4:8
Horka – Bozkov B 1:0
N. Ves B – Tatobity 1:2
Rokytnice B – Víchová B 6:2

Okresní soutěž IV. třídy muži - Trutnovsko

Velká Úpa – Malé Svatoňovice 0:3
Prosečné – Chvaleč 4:1
Malé Svatoňovice – Kuks 3:0
Podhůří B – Lampertice 0:4
Borovnice – Chotěvice 3:2
Dolní Kalná B – Bernartice 4:2
Hajnice – Hostinné B 2:0

Vysvět.: Pokud není uvedeno jinak, utkání se hraje v oficiálním čase, od 17:00 - v sobotu.