Divize C

Dvůr Králové A - Dobrovice 2:0 (1:0)
Horní Měcholupy - Pěnčín/Turnov A 1:0

Krajský přebor - Královéhradecko

Náchod B - Trutnov A 2:5 (1:2)

Krajský přebor - Liberecko

Semily - Železný Brod 1:0
Pěnčín/Turnov B - Mšeno 0:0
Pěnčín - Jablonec nad Jizerou 1:1
Višňová - Sedmihorky 5:2

1. A třída - Královéhradecko

Dobruška - Vrchlabí 1:1 (0:0)
Kostelec nad Orlicí - Trutnov B 3:1 (2:0)
Lázně Bělohrad/Pecka - Dvůr Králové B 0:0

1. A třída - Liberecko

Jilemnice - Heřmanice 6:1
Lomnice - Hejnice 1:2
Stráž nad Nisou - Košťálov 1:6
Velké Hamry - Bozkov 5:0

1. B třída - Královéhradecko, sk. A

Stará Paka - Mostek 3:3 (1:0)
Janské Lázně - Jičín B 4:1 (3:1)
Mladé Buky - Hlušice 2:0 (0:0)
Rudník - Sobotka 1:5 (1:3)
Železnice - Úpice 0:4 (0:0)
Milíčeves - Horní Staré Město 5:1 (3:0)

1. B třída - Liberecko, sk. východ

M. Skála – Doubí 4:1
Víchová – Rovensko 3:3
Jenišovice – Mírová 0:1
Držkov – Rokytnice 1:3
Studenec – H. Branná 2:1
Mšeno B – Plavy 1:4
Maršovice – Zásada 5:0

Okresní přebor - Trutnovsko

Kunčice – Hostinné 0:0 - pen. 1:3
Staré Buky – Vítězná 3:2 (2:1)
Vrchlabí B – Kocbeře 1:1 (1:0) - pen. 2:3
Žacléř – Rtyně 3:2 (2:0)
Bílá Třemešná – Strážné 5:2 (1:1)
Podhůří – D. Kalná 4:3 (3:1)
Libeč – Lánov 0:4 (0:2)
Pilníkov – Svoboda 3:1 (0:0)

Okresní přebor - Semilsko

Horní Branná B – Mříčná 1:3
Roztoky – Vysoké 2:1
Martinice – Zálesní Lhota 4:2
Bělá – Nová Ves 0:3
Kruh – Libštát 3:3
Dolní Branná B – Košťálov B 3:0
Stružinec – Lomnice B 1:1

Okresní soutěž III. třídy muži – Trutnovsko

Radvanice – Dolní Branná 0:2 (0:1)
Volanov – Bílá Třemešná B 4:1 (1:0)
Poříčí – Janské Lázně B 3:1 (1:0)
Úpice B – Starý Rokytník 4:1
Libotov – Horní Maršov 3:1
Lánov B – Černý Důl 4:3
Bohuslavice – Mladé Buky B 0:0, pen. 2:3

Okresní soutěž - Semilsko

Vysoké B – Horka 2:3
Tatobity – Poniklá 2:3
Víchová B – Malá Skála B 5:3
Rokytnice B – Mírová B 0:2
Nová Ves B – Rovensko B 3:1
Košťálov C – Bozkov B 3:0
Benecko – Studenec B 3:0

Okresní soutěž IV. třídy muži - Trutnovsko

Prosečné – Borovnice 5:3 (2:0)
Malé Svatoňovice – Velká Úpa 1:0
Bernartice – Chvaleč 4:2
Hostinné B – Chotěvice 3:3, pen. 0:2
Hajnice – Lampertice 1:6
Dolní Kalná – Kuks 3:1
Radvanice B – Podhůří B 1:4