Divize C

Převýšov - Dvůr Králové 1:3 (1:1)
Pěnčín/Turnov - AFK Chrudim 0:2 (0:0)

Krajský přebor - Královéhradecko

Olympia HK - Trutnov 1:3 (1:1)

Krajský přebor - Liberecko

Desná - Pěnčín/Turnov B 3:2
Jablonec nad Jizerou - Železný Brod 4:1
Sedmihorky - Vratislavice 1:2
Višňová - Semily 1:6

1.A třída - Královéhradecko

Dobruška - Trutnov B - nehráno, hosty postihlo virové onemocnění
Vrchlabí - Hořice 1:1 (0:0)
Dvůr Králové B - Kratonohy 5:2 (4:2)

1. A třída - Liberecko

Jilemnice - Stráž nad Nisou 1:1
Lučany - Lomnice 2:2
Bozkov - Hejnice 1:4
Doksy - Košťálov 1:1

1. B třída - Královéhradecko, sk. A

Stará Paka - Janské Lázně 0:4 (0:2)
Sobotka - Horní Staré Město 5:1 (4:0)
Mladé Buky - Milíčeves 3:2 (3:1)
Miletín - Mostek 1:0 (1:0)
Rudník - Železnice 0:1 (0:1)
Libáň - Úpice 5:2 (4:0)

1. B třída - Liberecko, sk. východ

M. Skála – Jenišovice 1:1
Držkov – Doubí 0:1
Rokytnice – H. Branná 0:3
Zásada – Rovensko 3:0
Plavy – Mírová 1:2
Mšeno B – Víchová 2:2
Maršovice – Studenec 7:2

Okresní přebor - Trutnovsko

Kunčice – Vítězná 2:3
Staré Buky – Bílá Třemešná 5:5, pen. 3:2
Podhůří – Žacléř 0:3
Libeč – Vrchlabí B 2:1
Pilníkov – Kocbeře 0:0, pen. 3:1
Svoboda – Rtyně 3:2
Hostinné – Strážné 3:0
Lánov – Dolní Kalná 2:2, 5:4

Okresní přebor - Semilsko

H. Branná B – Bělá 4:0
Kruh – Martinice 1:4
D. Branná B – Roztoky 2:3
Stružinec – Mříčná 6:1
Lomnice B – Vysoké 0:1
Košťálov B – Zálesní Lhota 5:1
Libštát – Nová Ves 1:1

Okresní soutěž III. třídy muži – Trutnovsko

Poříčí – Starý Rokytník 3:3
Úpice B – Volanov 1:2
Lánov B – Radvanice 2:0 (1:0)
Bohuslavice – Libotov 2:1 (0:1)
J. Lázně B – H. Maršov 6:0 (3:0)
M. Buky B – D. Branná 4:1
Č. Důl – B. Třemešná B 5:1 (2:1)

Okresní soutěž - Semilsko

Vysoké B – Rokytnice B 0:4
Nová Ves B – Víchová B 1:3
Tatobity – Bozkov B 1:1
Benecko – Horka 3:4
Studenec B – Poniklá 2:0
Košťálov C – M. Skála B 18:0
Rovensko B – Mírová B 1:2

Okresní soutěž IV. třídy muži - Trutnovsko

Prosečné – Velká Úpa 10:1
Borovnice – Chvaleč 1:7 (1:3)
Malé Svatoňovice – Hajnice 3:0 (2:0)
Dolní Kalná B – Hostinné B 5:0 (3:0)
Radvanice B – Bernartice 1:13 (0:8)
Kuks – Lampertice 1:2
Podhůří B – Chotěvice 1:7

Poznámka: pokud není uvedeno jinak, začíná zápas v 16:30!