Skvělé střelecké představení Michala Kamitze stálo za důležitým vítězstvím trutnovských fotbalistů na půdě Červeného Kostelce. Dvořákova parta vyhrála 4:0, ač se v zápase dlouho trápila. Nevydařený duel sehrála dvorská rezerva.

Krajský přebor

Červený Kostelec – Trutnov 0:4 (0:0).

Dvanáct utkání – dvanáct výher. Taková byla do neděle domácí bilance trutnovského soupeře. Trenérský souboj dvou vlastníků jedné stavební firmy (Zieris – Dvořák) ale přinesl první kostelecké zaváhání. První poločas ale výsledku 0:4 nenapovídal. Hostům se nedařilo. Vysvobodila je až 57. minuta a v ní gól Kamitze hlavou. Až poté se lídr tabulky uklidnil a ve zbytku zápasu přidal soupeři další tři trefy. Na 0:2 upravoval Čech, Kamitz poté dosáhl hattricku.

Rychnov n. K. – Dvůr Králové B 9:1 (3:0).

Ve dvorském dresu nastoupila opět velká část dorostenců a těm tentokrát zápas vůbec nevyšel. Inkasovali devět branek, o tu jedinou hostující se postaral mladík Žaba.

1. B třída

Nové Město – Mostek 8:1 (4:1).

Oslabený tým Mostku v souboji posledního celku I. B třídy s prvním na soupeře nestačil. Vedl sice brzy po trefě Brádleho, ještě do přestávky ale čtyřikrát inkasoval. Debakl 1:8 dokonal v závěru vlastenec Záruby.

Fakta – branky: 20., 28., 56. a 75. P. Růžička, 36. a 70. Čopík, 44. Zákravský, 86. vlastní – 16. Brádle. Rozhodčí: Kánská. ŽK: 0:1. Diváků: 60. FK Mostek: Jiran – Bogáň, D. Duchek, S. Robek st. (78. Hlušička), Špulák – Plch, Záruba, Polák, Tichovský – Brádle, Kuhn.