Tahle soutěž má šťávu! Zdá se, že o jediné postupové místo bude letos svedena pořádná bitva. S minimálním náskokem jí prozatím vévodí Jiskra Kocbeře, u které zřejmě vůbec nerozhoduje, zda hraje svá utkání doma nebo venku. Tentokrát si tři body přivezla z horké půdy Lánova. Na hřišti soupeře potvrdil vynikající formu také Baník Rtyně a vysoko vyhrála i Dolní Kalná.

Lánov – Kocbeře 1:4 (1:2). Branky: Mencl – Hulík 3, Šolc. Rozhodčí: Dvořák. ŽK: 1:0. Diváků: 50. Vedoucí mužstvo nejvyšší okresní soutěže se ujalo rychlého vedení již ve třicáté vteřině. Svou převahu hosté zúročili druhým gólem. Domácí postupně hru vyrovnávali, podařilo se jim vstřelit kontaktní branku a poločas skončil výsledkem 1:2. Do druhé půle domácí nastoupili se zvýšenou aktivitou, kterou však nezúročili. Konec zápasu patřil hostům, kteří upravili na konečných 1:4.

Trutnov B – Podhůří 3:2 (1:0). Branky: Z. Doubic, Maňuch, Kulda – Zdržálek, L. Gottstein. Rozhodčí: Valenta. ŽK: 3:4. Diváků: 30. Na velice těžkém terénu podali domácí jeden z nejslabších výkonů v tomto ročníku. Soupeř jim hned od začátku vnutil svůj způsob hry a i když už od 6. minuty domácí vedli, tak to na jejich hře znát nebylo. Po poločase Trutnovští dokázali zvýšit na 2:0, ale hosté po chybách v obraně vyrovnali. V 80. minutě dostal Kulda domácí opět do vedení a to se podařilo se štěstím udržet.

Vrchlabí B – Rtyně 0:2 (0:2). Branky: L. Bareš, B. Bareš. Rozhodčí: Soukup (OFS Jičín). ŽK: 2:1. Diváků: 40. Hráči Vrchlabí opět neproměňovali šance, které si vypracovali. Naopak hosté se ukázali jako dobře sehraný tým. Přesto domácí mohli do poločasu výsledek srovnat. Ve druhém dějství byla hra vyrovnaná se šancemi na obou stranách.

Vítězná – Dolní Kalná 1:5 (0:4). Branky: Pohořelý – D. Ježek 2, Tauchman ml. 2, M. Najman. Rozhodčí: Seidel. ŽK: 1:2. Diváků: 50. Výsledek celého utkání ovlivnil velmi dobrý výkon hostujícího mužstva v prvním poločase s nádhernými dvěma trefami do šibenice v podání Davida Ježka. Druhá půle byla vyrovnaná, ale špatná koncovka domácích a výborný hostující gólman, kterému dvakrát pomohlo břevno a jednou tyč, zamezily většímu zdramatizování zápasu.

Staré Buky – Kunčice nad Labem 2:6 (2:3). Branky: Prokop, Suk – D. Jeřábek 2, M. Kracík 2, J. Jeřábek, J. Petrák. Rozhodčí: Trejbal. ŽK: 2:2. Diváků: 65. Domácí oslabeni o pět hráčů sestavy nastoupili s odhodláním urvat body, ale hosté se brzy ujali vedení o dvě branky. Sokolíci se ale nedali a vyrovnali. Soupeř přesto poločas vyhrál. Ve druhé půli hosté, kteří přijeli v plné síle, využili všechny své příležitosti ke skórování a Sokol už neměl síly na korigování,navíc se mu zranili dva hráči. Kdyby byli domácí v plné síle, tak by utkání možná dopadlo jinak. Co ještě dodat, nutno pochválit domácí fanklub za nepřetržité povzbuzování i za nepříznivého stavu a diváky, kteří přišli za špatného počasí povzbudit domácí borce.

Poříčí – Volanov 5:0 (2:0). Branky: Brus 4, Konárek. Rozhodčí: Šolc (OFS Náchod). ŽK: 0:4, ČK: 0:1 (Šauer). Diváků: 50. Ve slušném zápase domácí konečně začali proměňovat vytvořené gólové šance, a proto poprvé před domácím publikem zaslouženě vyhráli. Čtyřmi góly se prosadil hráč utkání Brus.

Janské Lázně B – Strážné 4:1 (2:0). Branky: Doležal a Kult 2 – Plecháč. Rozhodčí: Nývlt. ŽK: 1:1. Diváků: 35. Domácí rezervě vypracovaly dvoubrankový náskok trefy Doležala a po snížení Plecháče pojistil výhru střídající Kult.