Nová Paka - Pardubice B 2:0

Ve vyrovnaném východočeském derby nikdo ze soupeřů nechtěl udělat chybu v defenzivě. Ale již v 10. minutě hosté nedovoleně atakovali aktivního Jandu. Nařízenou penaltu s přehledem proměnil Bažík. Druhý gól přišel v početní převaze po vyloučení Hanče, skóroval Bažík.

Fakta – branky: 10. z pen. Jisl, 66. Bažík. Rozhodčí: Melichar (Velký Osek). ŽK: 1:2. ČK: 0:1 (58. Hanč). Diváci: 100. Poločas: 1:0. 1. FK Nová Paka:  Klíma – Kordík, Ptáček, Faitl, Jisl – Povr, Rozsévač, Pařízek, Janda – Macháček (82. Vavrinec), Bažík (89. Semerák). FK Pardubice B: Čihař – Novotný, Konvalina (69. Rydval), Šejvl, Fiala – Buriánek, Fusek, Dubský, Hanč – Janecký, Kakrda (81. Klátil).

Nový Bydžov - Náchod 1:0

Když už to vypadalo, že krajské derby skončí bezbrankovou remízou, opřel se do odraženého míče domácí Ondřej Vaníček a propálil vše, co mu stálo v cestě. Jinak měl Bydžov v průběhu zápasu více šancí, takže se dá jeho výhra považovat za zaslouženou.

Fakta – branka: 89. O. Vaníček. Rozhodčí: Tryzna (Červený Kostelec). ŽK: 0:3. Diváci: 180. Poločas: 0:0. RMSK Cidlina Nový Bydžov: J. Vaníček – J. Vaněk, Matějka, Obermajer, Pavlásek (66. O. Vaníček) – Mokošín, Žalman, Krejčí, Tomeš (79. T. Vaněk) – Věchet, Tlustý (84. Exnar). FK Náchod: Baláž – O. Nejman, Kudláček, Kubka, Rompotl – Simon (46. Hubička), Gross (71. D. Nejman), Malý, T. Petr – Šulc (46. Kuťák), Faltus.

Holice - Lhota pod Libčany 1:1

Fakta – branky: 77. Starý – 3. Krejčík. Rozhodčí: Hrkal (Praha). ŽK: 5:3. Diváci: 100. Poločas: 0:1. Holice: Bareš – Valenta, Kopřiva, Ručka, Pištora (66. Zeman) – Krpata, Chvála, Merkl, Starý – T. Jedlička (79. Hrubý), Kroutil. Lhota pod Libčany: Petera – Kábrt, Kabeláč, Michálek – Krátký (78. Janč), Hrabík, Jiřík, Motyčka – Krejčík, Karanský, Polyakov (62. Bednář).

Letohrad - Semily 3:1

Galapředstavení útočníka Konečného rozhodlo utkání.

Fakta – branky: 18., 33. a 36. Konečný – 67. Papoušek. Rozhodčí: Ulrich. ŽK: 2:2. Diváci: 200. Poločas: 3:0. FK OEZ Letohrad: Satoria – Štěpán, Strasmeier, Vaniš, Kail – Nadrchal (89. Černohorský), Dvořák, Macek, Václavek – Konečný (70. Kabourek), Tichý (89. Šponar).

Ústí nad Orlicí - Kutná Hora 0:3

Ústečtí na svého soupeře  nestačili a poprvé v jarní části ztratili doma všechny body.

Fakta – branky: 24. Schwarz, 69. Melechovský, 81. Vančura z pen. Rozhodčí: Hocek. ŽK: 3:5. Diváci: 300. Poločas: 0:1. Jiskra Ústí nad Orlicí: Krátký – Roupec, Felgr, Hudec, Kaláb – Felcman, P. Falta, Vaňous, Pászto – Grepl – R. Ráb (75. Rejda).

Turnov - Svitavy 4:0

Svitavští bez svých futsalových opor opětovně zklamali.

Fakta – branky: 44. a 75. Bárta, 48. vlastní, 81. Ježek. Rozhodčí: Martínek (Rokytnice n. J.). ŽK: 2:1. Diváci: 200. Poločas: 1:0. TJ Svitavy: J. Ehrenberger – T. Novák (60. Chlup), Kroulík, Ptáček, J. Novák – Šplíchal, Paděra, Čížek, Kovář (75. L. Jukl) – Svoboda, Ovad (74. L. Urban).

Mšeno - Dvůr Králové 3:3

Cenný bod zajistilo maximálně produktivních pět minut!

Fakta – branky: 43. Peškar, 63. Brezar, 84. Bém – 64. Marks, 65. a 68. M. Otradovský. Rozhodčí: Kapoun (Ústí nad Labem). ŽK: 1:1. Diváků: 60. Poločas: 1:0. TJ Dvůr Králové n. L.: Ulrych – Picha, Ježek, Rejl, Volf – Macek (46. Marks), T. Novotný (46. M. Otradovský), Moník, Čenovský (90. V. Hák) – Urban, Klazar.

Další výsledek – 24. kolo: Jirny – Dobrovice 1:1 (1:0).