Mimoň – Jilemnice 0:0

Bídný zápas předvedla obě mužstva v sobotní odpoledne na umělé trávě. Ani jeden tým nechytil po celý zápas rytmus hry zejména kvůli velkému množství zkažených přihrávek. Domácí začali platonickým náporem, ale výraznější ohrožení branky se nekonalo. První střelu Jilemnice na domácí branku vyslala v 16. minutě, ale Kalendův pokus k tyči gólman vyrazil.

Ve třicáté minutě minul branku z rohu malého vápna Mečíř. Vzrušení ještě přinesla poslední pětiminutovka prvé půle. Nejprve domácí akci zastavil až dobrým zákrokem na brankové čáře Černý. Stejně si ale počínal za okamžik při úniku Prince z úhlu domácí brankář.

Ve druhém poločase mohla Jilemnice čtvrt hodiny před koncem dvakrát udeřit, ale ani únik Kalendy, ani Hadačova dorážka trestného kopu neskončila v síti. A tak když poslední střely na obou stranách zachránila břevna, skončil zápas bez branek.

Doubí – Bozkov 0:1 (0:0)

Utkání rozdílných poločasů sehráli fotbalisté Bozkova na umělé trávě v Doubí. V první pětačtyřicetiminutovce drželi balon domácí, ale pozorná obrana hostů dlouho soupeře nepouštěla do vážnější brankové příležitosti. Když se následně Doubí po jediné hrubce dostalo do příležitosti, nedokázalo ji využít.
Ve druhém poločase se následně hra vyrovnala. Bozkovští se začali více dostávat do hry a připravili si také brankové šance. Nejprve v 60. minutě už doklepával Burnus míč do prázdné branky, ale domácí s vypětím sil vytěsnili. Už v 67. minutě se však Bozkov radoval. Obránce Doubí nešťastně zpracovával ve vápně míč, který se mu svezl po ruce a rozhodčí nařídil pokutový kop, který proměnil střídající Nesvadba. Další šance Červeného a Nesvadby skončily stejně jako domácí pokusy neúspěchem, a tak si Bozkov po perfektním výkonu v defenzivě připsal druhé jarní vítězství.

Jablonné – Lomnice 2:2 (1:0)

Velmi cenný bod přiváží fotbalisté Lomnice z utkání na půdě čtvrtého celku tabulky. Zápas se nesl ve znamení nevyužitých brankových příležitostí na obou stranách. Zatímco Jablonnému se dařilo do 60. minuty, hosté si střelecké úspěchy nechali k závěru. Nejprve snížil z pokutového kopu obránce Drábek. Na to se hosté pustili za honbou za vyrovnáním, kterého se dočkali v nastaveném čase, kdy se prosadil Syrovátka.

Skalice – Košťálov 1:3 (0:1)

To je tedy start. První dvě utkání = šest bodů, osm vstřelených branek. V hlavní roli se tentokrát však představil brankář Průcha.

Již v osmé minutě robinsonádou zlikvidoval košťálovský fantom střelu do šibenice. Ve 24. minutě poté domácí znovu zahrozili, ale hlavička volného útočníka šla nad branku. Hosté si výraznější šanci připravili až těsně před poločasem. Z rohového kopu Janaty však hned udeřili. Odražený míč se dostal zpět k exekutorovi kopu, který poslal míč přesně na Kašpara, jenž udeřil.

Košťálov brankami pauzu orámoval. Hned ve 48. minutě totiž Janata ze dvaceti metrů zvýšil – 0:2. Aby ran do páteře Skalických nebylo málo, tak hned za tři minuty zblokovanou střelu Stehlíka umístil Zboroň a bylo rozhodnuto. Domácí totiž stihli Knytlem v 73. minutě už pouze korigovat na konečných 1:3.

Ostatní výsledky: Stráž n. N. – Velké Hamry 0:0, Nová Ves – Frýdlant 3:1 (2:1), Vratislavice – Doksy 2:1 (1:0)