Mírová – Hodkovice 3:2 (2:0)

Ze začátku utkání hosté velice dobře bránili a nepouštěli hráče Mírové do šancí. Ve 31. minutě se uvolnil Císař u rohového praporku, přihrál před bránu a Hejduk otevřel skóre. O dvě minuty později se před šestnáctkou opřel do míče Zenko a zakončil „pod víko“ – 2:0. Ve druhém poločase v 62. zakončil útočné akce Mírové pro toto utkání D. Zelnický – 3:0.

Ukolébáni dostatečným náskokem Mírovští polevili a trest přišel v 68. minutě, když se nádherně trefil Řízek. Po kombinaci ve středu hřiště prošel obranou Škoda a bylo to 3:2. Když ale v 90.minutě Hodkovice ze dvou metrů přestřelily bránu, poznala Mírová v přípravě první výhru.

Branky: 31. Hejduk, 33. Zenko, 62. D. Zelnický – 68. Řízek, 80. Škoda. Mírová: Jíra – M. Zelnický, Ráliš, Kochman, Žabokrtský – Taibr, Trč, Marc. Kovář, Císař – D. Zelnický, Hejduk. Střídali Tokan, Zenko, Koldik, Mencl.

Višňová – Košťálov 6:2 (2:2)

Po čtvrthodině hry se mohl radovat Košťálov, jenže Holec v úniku trefil pouze břevno. Nicméně díky dvěma přesným pasům Coufala se tento rychlonohý útočník vzápětí prosadil, a to hned dvakrát – 0:2! Pojistit vedení pak z jeho centru mohl ještě Zboroň, ale na míč před prázdnou višňovskou bránou nedosáhl.

Zkušenější Višňová poté využila dvou chyb košťálovské obrany a bylo srovnáno. Protože Holec i přes další obrovskou šanci už svůj hattrick nezkompletoval, druhé dějství už proběhlo zcela v režii Višňovských, kteří s přibývajícími minutami postupně navyšovali skóre v neprospěch Košťálováků.

Branky Košťálova: 28. a 31. Holec. Rozhodčí: Slabý. Košťálov: Věrný – Korda – Hubáček (46. Grafek), Cerman, Móro – K. Janata, Kosina, Částek, Coufal (46. Vodrážka) – Holec, Zboroň.