Košťálov – Bozkov 1:0 (1:0)

Domácí po středečním herním výpadku nastoupili v barvách Pivovaru Rohozec, a to jim spolu s nezměrnou bojovností oslabeného mužstva (pět hráčů na marodce) přineslo kýžený úspěch. O něm rozhodla už 2. minuta, kdy míč z Cermanova dlouhého autu poslal hlavou do sítě bozkovského Balatky Holec. Košťálovský šuter mohl vedení pojistit ve 27. minutě, ale Coufalův střílený centr na zadní tyč poslal zblízka mimo tyče. To už nehrál hostující Hendrych, který odstoupil kvůli zranění a bude zřejmě Bozkovu chybět i v dalších zápasech.
I hosté se poté snažili, a tak mladík Průcha musel prokazovat své kvality při pokusech Mareše a Nesvadby. Bojovné utkání, v němž domácí dohrávali s dorostenci i hráči béčka, kteří měli už v nohách předehrávané derby s Libštátem, gradovalo náporem hostí, ale šance na obou stranách gólem neskončily.

Branka: 2. Holec. Rozhodčí: Dytrt, ŽK: 1:1. Diváků: 120. Košťálov: Průcha – Korda – Coufal, Klazar, Móro – Moravec (74. Sádek), Janata, Cerman, Vodrážka (62. Částek) – Holec, Zboroň (89. Hubáček). Bozkov: Balatka – Liďák, R. Mareš, Hendrych (26. Vrabec), Hykman (78. Pastorek) – Doubek (75. L. Picek), Nesvadba, Kubán, Podzimek – Mareš, Landiga.

Lomnice – Stráž n. N. 2:0 (2:0)

Už v 1. minutě se zrodila šance domácích, ale skončila jen rohovým kopem. Po jeho zahrání Bernardem V. Čapek dal míči správný směr – 1:0. Ve 4. minutě Bernard skvěle našel opět V. Čapka, který skóroval i podruhé – 2:0. V 8. minutě mohl soupeře dorazit mladík Zuzánek, ale vyloženou šanci z pár kroků doslova „zavraždil“. Hosté vůbec nevěděli, která bije, ale lomnická ofenzíva postupně ochabla. Skóre se mohlo změnit ve 35. minutě, kdy Medlík prodloužil míč do běhu Asterovi, jenže toho, řítícího se na brankáře, zastavil strážský bek Kraus za cenu červené karty.
Vyloučení paradoxně pomohlo Stráži, která se semkla a v oslabení hrála daleko lépe, zatímco Lomničtí byli ukolébáni snadným vedením. V 62. minutě měl na kopačkách „pojišťovací“ gól Aster, ale z úhlu zacílil mimo. V 79. minutě se zrodila první, a také poslední vážnější příležitost hostů, ale brankář Jezdinský nohou odmítl případnou výsledkovou korekci.

Branky: 1. a 4. V. Čapek. Rozhodčí: Ujka, ŽK: 1:6, ČK: 0:1 (35. Kraus). Diváků: 70. Lomnice: Jezdinský – Jan Vrkoslav, Kraus, Doležal, Mar. Drábek – V. Čapek, Bernard, Zuzánek, P. Šádek (74. Horáček) – Medlík (83. D. Košťák), Aster.

Č. Lípa B – Jilemnice 3:1 (1:0)

Oslabení hosté sehráli díky bojovnosti s favoritem celkem vyrovnanou partii. V 11. minutě orazítkoval břevno po rohovém kopu domácí Švec. Ve 22. minutě už byl úspěšný po rohu Vodrážka – 1:0. Druhý poločas začal nebezpečnou střelou k tyči Broschinský, ale Černý kryl. Při standardce ze strany přetáhl centr Princ a Mečíř srovnal na 1:1. O deset minut později se trefil opět hlavou po centru Štálík a na 3:1 uzavřel skóre po dorážce zblízka Kaňkovský. V závěru mohl ještě snížit Bergemann, ale jeho šanci zmařil domácí gólman, stejně jako následnou dorážku Faistauera.

Branky: 22. Vodrážka, 58. Štálík, 63. Kaňkovský – 48. Mečíř. Rozhodčí: Ouředník, ŽK: 3:0. Diváků: 50. Jilemnice: Černý – Mečíř, Vohnout, Jež, Paulů – Novotný, Vancl, Faistauer, Bergemann – Princ, Horáček (87. Tuž).