Semily – Dobrovice 3:0 (1:0)

Miroslav Procházka, hlavní trenér SK Semily: „Oproti středečnímu zápasu to bylo jako den a noc. Sám opravdu nechápu, jak se může stát, že během tří dnů může nastat takováhle změna. Samozřejmě jsme měli před soupeřem velký respekt. Mají v kádru bývalé ligové hráče, před utkáním k týmu přišel nový trenér, což je vždy impuls a hráči se většinou chtějí ukázat. Jsem rád, že to tentokrát ale neproběhlo. My jsme podali velice dobrý a kolektivní výkon. Všichni hráči předvedli vynikající představení, neviděl jsem slabinu. Myslím, že i lidé byli spokojeni. Nedělám to často, ale tentokrát musím říct, že všechny ještě převyšoval Tomáš Buček. Evidentně přehrál jak Lukáše, tak Zbončáka. Celkově jsme si na sebe ale upletli bič."

Pěnčín/Turnov – Nový Bydžov 2:0 (1:0)

Emil Šafář, hlavní trenér FK Pěnčín/Turnov: „Jsem spokojený. Ale to prakticky platí o posledních třech kolech, během nichž jsme dostali jednu branku z vymyšlené penalty. Nyní jsme hráli proti týmu, který má kvalitu, ale šli jsme víc za vítězstvím. Byli jsme dravější, připravili jsme si spoustu gólovek a konečně jsme i proměnili šance. Měli jsme větší chuť po vítězství, to rozhodlo. Mám radost z přístupu hráčů, nad všechny musím vyzvednout Petra Koťátka. Odehrál fantastický zápas a strhl ostatní. Kluci to vzadu odehráli velmi dobře, perfektně zahrál i dorostenec Vojta Tvrdý."

Velké Hamry – Košťálov 2:2 (0:0)

Michal Baudyš, asistent trenéra FK Košťálov: „Pro nás je každý bod z venku dobrý. Opět jsme byli blízko vítězství a ani tentokrát se nám to nepodařilo dotáhnout do vítězného konce. I když v závěru nám zatrnulo, když pomezní pouštěl jasné ofsajdové pozice."

Sedmihorky – VTJ Rapid 4:2 (3:1)

Miroslav Kobrle, vedoucí FK Sedmihorky: „Zase jsme prospali začátky poločasů, ale na první gól jsme naštěstí rychle zareagovali. Po brance na 3:2 se utkání trochu zbytečně zdramatizovalo, ale uhájili jsme cennou výhru. V první půli jsme byli lepší, mohli jsme přidat i další branky. Ve druhém poločase byla hra vyrovnaná. Ale hlavně za první poločas jsme si výhru zasloužili. Doufáme, že pro nás bude odrazovým můstkem."

Skalice – Pěnčín/Turnov B 0:0

Josef Petřík mladší, trenér FK Pěnčín/Turnov B: „Měli jsme asi čtyři až pět šancí, ale nic jsme nedali. V první půli se hrálo opatrně, pak jsme byli lepší, ale v koncovce se nedařilo. Mohli jsme vyhrát, ale jeli jsme sem neprohrát, a tak bod z venku určitě bereme."

Stráž p. Ralskem – Horní Branná 5:3 (1:1)

Stanislav Klápště, trenér Sokola Horní Branná: „Umožnili jsme soupeři zahrávání příliš mnoha standardních situací. Krajní obránci vytvářeli mnoho faulů a tři góly jdou tentokrát na jejich vrub. V útočné činnosti to bylo dobré, ale zklamání je hlavně z toho, že jsme třikrát vedli a nebodovali jsme. Na druhou stranu jsme se pokochali krásnou přírodou."

Lomnice n. P. – Jilemnice 1:1 (0:1)

Zdeněk Baudyš, trenér FC Lomnice n. P.: „Spokojenost. Hosté měli určitě více gólových šancí. I v závěru po našem vyrovnání mohli ještě rozhodnout. Vzhledem k průběhu utkání bod bereme. Také proto, že soupeř v zimě mnohem víc potrénoval."

Pavel Schauer, trenér SK Jilemnice: „Pro nás je to ztráta. Kdybychom dali druhý gól, tak asi bylo po zápase. Místo toho jsme se ale přizpůsobili hře soupeře, zranili se nám dva hráči, museli jsme sestavu překopat a začalo to váznout. Měli jsme hluchou dvacetiminutovku, po níž Lomnice vyrovnala. Pak to zase bylo na jednu branku, ale už jsme nic nedali. Remíza je tentokrát pro nás prohrou."

Ž. Brod B – Rokytnice 2:2 (1:0)

Fakta – branky: 20. Kuhn, 58. Maryško z pen. – 50. a 88. Hanko. Rozhodčí: Jirák. ŽK: 1:0. Diváků: 50. Spartak Rokytnice n. J.: Sedláček – Bareš, Kuřina, M. Martínek, Havrda – Brož, Neumann st., Hanko, Neumann ml. (46. Zahradník) – Havlíček (80. Hrudík), Škoda.

Petr Koucký, trenér Rokytnice nad Jizerou: „Remíza je spravedlivá pro oba. V první půli byli lepší domácí, po změně stran zase my. Měli jsme asi tři další šance, ale na první zápas jsem spokojený."

Rovensko – V. Hamry B 1:2 (1:0)

Fakta – branky: 44. Novotný – 51. Strnad z pen., 84. Szirti. Rozhodčí: Šimůnek. ŽK: 1:3. Diváků: 30. Sokol Rovensko: Vrabec – Náhlovský, Houška, Rympler, Varečka – Štěpnička, Špína, Kněbort (70. Vágenknecht), D. Malý – Novotný, Pařík (46. L. Malý).

Marek Náhlovský, předseda a hráč Sokola Rovensko: „Měli jsme dobrou sestavu, bylo nás dost. Hosté hráli dobře, ale my také. Bohužel jsme nedali góly, přitom jsme mohli vyhrát. Druhý poločas jsme tlačili, ale branku už jsme nedali."