Největší překvapení se zrodilo v Železném Brodě, kde na místní umělé trávě sehráli duel hráči Semil a Bozkova. Účastník krajského přeboru nestačil na rivala a po hattricku Nesvadby postoupil do dalších bojů překvapivě Bozkov.

Jablonec nad Jizerou – Horní Branná 3:0 (1:0)

Jablonec hrající o dvě patra výše soupeře výrazněji nepřehrál. Neurovnaná hra z obou stran nakonec přinesla tříbrankové vítězství domácích, hosté mohli být spokojeni především s defenzivní činností.
Branky: Šilhan 2, Brezar.

Turnov B – Rozstání 3:2 (0:2)

Rezerva Turnova se hodně natrápila. Hosté udeřili v první půli dvakrát ze standardek, jednou navíc nastřelili tyč. Ke konci ,zápasu ale fyzicky odpadli a tak tým kouč Kotrmana výsledek třemi góly otočil.
Branky: Zdražil, Žabokrtský, Jaček.

Semily – Bozkov 1:3 (0:0)

Na hřišti menších rozměrů hraný zápas byl právě nedostatkem prostoru velmi limitován. Oba týmy se zejména v první půli představily bojovným fotbalem. Branky ale začaly padal až po půli. Bozkovský Nesvadba se dokázal trefit třikrát a radost mu pak nemohl zkazit ani gól na 1:3 z kopačky Jakuba Vega.
Góly: J. Veg – Nesvadba 3.

Košťálov – Lomnice 3:2 (0:1)

Košťálov nastoupil do utkání v plné síle, poslední celek I.A třídy s ním přesto držel po většinu utkání krok. Ačkoliv už obě strany pomýšlely na penalty, Sádek je svou úspěšnou střelou do šibenice odmítl. Zdeněk Baudyš, který se v zimě vrátil do Lomnice, si mohl po zápase pochvalovat výkon svého mužstva, včetně dorostenců Fišera a Vávry.
Branky: Stehlík, Holec, Sádek – Vávra, Bouška.

Desná – Jilemnice 4:3 (1:0)

Jilemnice pod vedením nového trenéra Pavla Schauera sehrála s Desnou vyrovnaný zápas, ale brankou v závěru přišla i o možnost vyzkoušet si penalty.
Branky: Princ 2, Landiga