Pohledné zápasy přineslo jedenácté kolo nejvyšší okresní soutěže. Tradičně v nich padala spousta branek. V souboji z čela tabulky vyzrál tým Vítězné na soupeře z Kocbeří. V ostře hraném derby vyhráli domácí 3:2 a díky šokující porážce vrchlabské rezervy jdou do čela tabulky! Neméně důležitou řež, tentokrát ve hře o záchranu, pro sebe „urvali" fotbalisté Bohuslavic v Podhůří.

Vrchlabí B – Strážné 2:7 (1:4)

Branky: Sommer, Kolář – Jiřička 3 (oba z pen.), Janoch 3, Balcar. Rozhodčí: Šiling. ŽK: 3:1. ČK: 2:0 (Janda, Sommer). Diváků: 120. Po dvou hrubých chybách vedli hosté už ve třetí minutě 2:0. Po dalším nedisciplovaném výkonu domácího týmu měli hosté utkání jen ve svých rukách a dovedli jej do vítězného konce.

Vítězná – Kocbeře 3:2 (3:1)

Branky: Andrle, V. Robek, O. Pacák – Hulík 2. Rozhodčí: Havlík. ŽK: 2:2. Diváků: 50. V prvním poločase byli domácí lepším týmem a zaslouženě jej vyhráli. Ve druhé půli se hosté zlepšili a hra se vyrovnala. Na obou stranách si hráči vytvořili několik šancí, ale pouze hosté v předposlední minutě jednu využili.

Staré Buky – Rtyně 5:2 (3:0)

Branky: J. Prokop 3, Němeček, Palinkáš – Slavíček, Křesťan. Rozhodčí: Beránek. ŽK: 1:1, ČK: 0:1 (Křesťan). Diváků: 85. Domácí zcela ovládli první poločas, když se postupně trefili ostrostřelci Prokop s Palinkášem a z penalty nestárnoucí Němeček. Skóre ale mohlo být daleko vyšší. Ve druhém dějství hosté dvěma góly během deseti minut utkání zdramatizovali. Staré Buky však poté navýšily po pěkných akcích skóre na konečných 5:2. Pěkná návštěva se určitě nenudila a hlavně domácí příznivci museli být s předvedenou hrou spokojeni.

Janské Lázně – Kunčice n. L. 2:2 (2:0), na penalty 7:6

Branky: Mihalík, Brát – Jelínek, J. Jeřábek. Rozhodčí: Seidel. ŽK: 1:3. Diváků: 60. Zápas přinesl svižný fotbal, v němž hosté byli favoritem, ale domácí jim zdárně sekundovali. V první půli byly Janské Lázně aktivnější a po zásluze šly do dvoubrankového vedení. Po pauze mohl outsider zvýšit, ale byli to hosté, kdo srovnal na 2:2 dvěma slepenými góly. Penaltový rozstřel se proměnil v souboj Demutha s D. Jeřábkem a úspěšnější byl v 9. (!) sérii domácí borec.

Poříčí u Trut. – Mostek 2:1 (1:1)

Branky: Kuric, Janas – D. Duchek. Rozhodčí: Prokůpek. ŽK: 2:1. Diváků: 50. Vyrovnané utkání, které se po většinu času odehrávalo mezi vápny. Branky v první půli padly z pokutových kopů. O výsledku rozhodla povedená akce domácích po ponechané výhodě. Poříčí zaskočilo hosty, kteří v očekávání přerušení hry, přestali na okamžik hrát.

Úpice B – Lánov 1:6 (0:2)

Branky: Čepelka – Havránek 4, Šafařík, Mencl. Rozhodčí: Klečka. Hráno bez karet. Diváků: 40. V utkání dvou týmů z dolní poloviny tabulky byli hosté lepším kolektivem a po zásluze vyhráli vysokým rozdílem. Čtyřmi góly se blýskl útočník Havránek.

Podhůří – Bohuslavice 2:4 (1:1)

Branky: Hladík, D. Zdržálek – Stránský, Vilám, David Poláček 2. Rozhodčí: P. Prokop. ŽK: 1:1. Diváků: 60. Výsledková i herní mizérie Jiskry pokračuje. Bojovný první poločas přinesl po gólu na obou stranách. Ve druhém dějství již hráli pouze hosté a v 70. minutě byl stav 1:4. Závěr sice herně patřil Jiskře, tlak byl ale, až na jednu vstřelenou branku, takřka impotentní.