Dvůr Králové - Dobrovice 2:0 (1:0)

Na výkonu hráčů se projevilo nedělní parno, se kterým se nakonec lépe vypořádali Dvoráci. Domácí byli v prvním poločase lepší, zvlášt v úvodní desetiminutovce, kdy měli dvě "loženky". Vedení se však ujali až brankou Víta z pokutového kopu po faulu na Slezáka.

Na obdrženou branku se hosté pokusili okamžitě zareagovat. Zvýšená aktivita jim v rozmezí pěti minut přinesla tři velmi dobré příležitosti, jednou gólmana Tomka zachránila tyč.

Po přestávce měli Dobrovičtí celý druhý poločas územní převahu, kterou však nedokázali vyjádřit gólovými šancemi. Pojistit vítězství se domácím poštěstilo v 84. minutě, kdy z dobrých 35 metrů napálil míč do sítě z trestného kopu Kruliš.

Fakta – branky: 28. Vít z pen., 84. Kruliš. Rozhodčí: Šedivka (Pardubice). ŽK: 2:0. Diváků: 350. Poločas 1:0. Šance: 5:3. Rohové kopy: 10:5.

TJ Dvůr Králové: Tomek – Rejl, Kruliš, Bělina (62. Novák), Ježek – Míl, Holub, Vít, Urban – Řežábek (89. Jurík), Slezák.

Miloš Dvořák, trenér TJ Dvůr Králové nad Labem "Vydřené, vybojované vítězství, protože mužstvo Dobrovice ukázalo svou kvalitu, hlavně směrem dopředu. Kluci však zápas odjezdili a musím všechny pochválit."