Divize C: Kratonohy vedly. Pak je postihl kolaps...

Východní Čechy - Forma z úvodu sezony je pryč. Fotbalisté Kratonoh se trápí. Vrcholem byl víkendový domácí nezdar s Turnovem, od kterého "sršni" inkasovali pět branek.

6.11.2017

Ilustrační fotoFoto: DENÍK

Kratonohy - Turnov 1:5

„Sršni“ vstoupili do zápasu dobře a v 11. minutě šli do vedení. Ale to bylo z jejich strany vše, v dalším průběhu totálně propadli především v defenzivě, což hosté přetavili v pět branek.

Fakta – branky: 11. Štoček – 15. Petrlák, 37. Š. Havel, 51. Tvrdý, 63. a 73. Houžvička. Rozhodčí: Braun. ŽK: 2:1. Diváci: 130. Poločas: 1:2. FK Kratonohy: Mačí – Kábrt, Kouřil, Strasser (57. D. Novák), Štěpán – O. Kraják (78. Čihák), Čada, Klapka (46. Jimmy), Krejčík (57. Ličman) – Brunclík (68. Karanský), Štoček.

Vysoké Mýto - Dvůr Králové 0:0, pen. 5:4

Pikantní souboj. Ten ještě okořenil trenér Mýta Matějka, protože donedávna byl právě na lavičce Dvora Králové. Oba celky nabraly v posledních týdnech dobrou sportovní formu, tudíž bylo otázkou, kdo si poradí lépe. Nakonec padlo řešení pokutových kopů, po nichž má bonusový bod Mýto.

Fakta – rozhodčí: Šťastný. ŽK: 1:2. Diváci: 140. Poločas: 0:0. SK Vysoké Mýto: Černík – Kakrda, Žák, Jan Dvořák, Hock – A. Kopřiva, Tomášek, Valášek, Wimmer (69. Motl) – Štěpánek (86. Mach), Fikejz. TJ Dvůr Králové: J. Vaníček – Picha, Macháček, Kruliš, Poděbradský – Karal – Vitebský (87. Křížek), O. Vaníček, Tauchman, Tomeš (90. Rejl) – O. Ujec (83. Janouch).

Živanice - Chrastava 7:3

První poločas nabídl přestřelku. Do vedení se dostali hostě, pak domácí a pak zase Chrastava. Zlom přivodila penalta, kterou Bukač proměnil.

Fakta – branky: 74. z pen. a 77. Bukač, 21. T. Kakrda, 23. Gorol, 41. Hundák, 76. D. Pánek, 82. Motyčka – 3. a 27. Kouba, 33. Henzl. Rozhodčí: Vojtěch. ŽK: 0:1. Diváci: 130. Poločas: 3:3. TJ Sokol Živanice: Ptáček – Motyčka, Zdeňka, Ferčák, Novák (46. D. Pánek) – T. Kakrda (83. F. Pánek), Gorol, Herzán, Polák (87. Trupl) – Ujec (70. Bukač), Hundák.

Letohrad - Zbuzany 0:0, pen. 2:4

Když už se Letohradu povedlo dovést utkání do pokutových kopů, měli s nimi exekutoři naložit lépe. Hosté začínali, jenže na rozdíl od domácích nezaváhali. Zbuzanský Rams chytil desítku Preclíkovi ve druhé a Tichému ve čtvrté sérii.

Fakta – rozhodčí: Babka. ŽK: 4:3. Diváci: 108. Poločas: 0:0. FK Letohrad: Nakládal – Macek, Krystl, Vaniš, P. Štěpán – J. Štěpán, Kail, Tichý, Šponar (58. Hiller) – Černík (74. Preclík), Kabourek (79. Čada).

Pardubice B - Mšeno 1:0

První poločas žádnou větší šanci nepřinesl. Po přestávce si domácí začali vytvářet brankové příležitosti. V 72. minutě si na roh Kudrny naskočil Kopřiva a vstřelil jedinou branku. O tři minuty později Rybička zahodil penaltu.

Fakta – branka: 72. Kopřiva. Rozhodčí: Bačo (Hradec Králové). ŽK: 1:1. Diváci: 40. Poločas: 0:0. FK Pardubice B: Hrnčíř – Řehák, Kopřiva, Spěvák, Prosek – Tulach (20. Zelenka), Kudrna, Gašpar (25. Rek), Bydžovský (72. Jirásek) – Rybička (86. Jirka), Kovář (90. Barbarič).

Čáslav - Trutnov 3:0

Trutnovští fotbalisté se na hřišti Čáslavi střelecky neprosadili. Domácí s ohledem na postavení v tabulce potřebovali zvítězit a v prvním poločase ke svému cíli nakročili prvním gólem. Definitivu jim dala proměněná penalta.

Fakta – branky: 32. Dastych, 67. Petrů z pen., 84. Strnad. Rozhodčí: Kvaček. ŽK: 3:3. Diváci: 100. Poločas: 1:0. TJ Dvůr Králové: Šťastný – Mařas (84. P. Matějka), Macek, Makovský, Turner (68. Čech) – O. Tobiáš, Marks, P. Holubec (69. Michal Kamitz), Zezula – J. Matějka, M. Kejzlar (87. Landa).

Další výsledky: Brandýs nad Labem – Kolín 3:0, Vykáň – Admira Praha 1:0.