Kunčice – Rudník nehráno

Hosté se k zápasu nedostavili pro poruchu autobusu.

Roudnice – Vrchlabí 1:2 (1:1)

První dějství nabídlo vyrovnaný obrázek hry, když domácí hráče tlačil na vrchlabskou polovinu silný vítr. První branku zápasu vstřelil ve 30. min. po chybě roudnické obrany Sommer, který běžel sám na brankáře a prudkou střelou mu napsal jesle. Domácí ale ještě do přestávky vyrovnali. Ve skrumáži před Šulcem se míč odrazil k domácímu hráči a ten se z bezpostřední blízkosti nemýlil – 1:1. Po přestávce na hřišti dominovali na hřišti už jen hosté, jejichž tříbodový zisk zařídil po pěkné akci Pokorný.

Mostek – Hostinné 1:1 (1:0)

Derby o důležité body skončilo dělbou bodů, asi spravedlivě. Největší šanci hostů v prvním poločase neproměnil ve 20. min. Kosina, jehož střelu z brankové čáry vykopával stoper Kučera. Domácí se dostali do vedení ve 24. min., kdy po rychlé akci po levé straně a centru do vápna Petružálek přistrčil v zakončení V. Robka a kopala se „desítka“. Z té míč tradičně poslal do sítě D. Duchek – 1:0. Domácí pak promarnili několik možností na zvýšení náskoku, což je v konečném účtovní mrzelo. Druhý poločas totiž začali tempo hry diktovat hosté, což jim značně usnadnila mostecká pasivita. „Čekání na smrt“ z domácí strany tak ani nemohlo dopadnout jinak. V 76. min. hosté zahrávali rohový kop, po kterém hlavou skóroval Geletič. Na remíze nezměnily nic ani dvě domácí šance v závěru.

Lánov – Robousy 3:1 (1:1)

Domácí začali utkání náporem, který ve 20. min. korunoval vedoucí brankou Půlpán. Další dvě velké příležitosti však neuvyužil Losenický, což hosté v závěru poločau potrestali Polákem. Po přestávce z hráčů Lánova sršelo odhodlání zlomit utkání, a to se jim podařilo. V 53. min. min. zvýšil na 2:1 nádherným gólem z otočky Havránek, který se v 68. min. šel předčasně sprchovat po červené kartě. Domácí se však ani v oslabení nenechali o vítězství připravit a osud Robous zpečetil v 80. min. po úniku nejlepší hráč na hřišti Hájek. Dvě minuty na to byl ještě na hostující straně vyloučen Lukeš.

Úpice – Hořice 0:1 (0:0)

Remízové utkání mohli domácí rozhodnout už v prvním poločase. Hanzlík ale sólový únik vyřešil špatně a brankou neskončila ani Potměšilova šance, kdy se domácí útočník dostal ke střele uvnitř šestnáctky. Výsledek zápasu tak určila 84. min. a standardní situace hostů z 35 metrů. Domácí obrana zaspala při obsazování hráčů a hořický útočník hlavou z blízka překonal bezmocného Nováka.