1. A třída

Roudnice – Dvůr B 2:2 (1:1)
Rezerva vedla brzy brankou Sucháně, ale další šance pojistkou neskončily a gólem do šatny domácí vyrovnali. Trefa Pitra brzy po pauze Dvůr znovu nastartovala za třemi body. O vedení však připravil hosty brejk soupeře po špatně zahraném rohu. Nakonec museli být rádi i za bod, dohrávali totiž bez vyloučeného Nováka.

Nový HK – Trutnov B 2:0 (2:0)

Šest gólmanů, vesměs hráčů z pole, protočila v dosavadních 11 duelech rezerva Trutnova. S Novým Hradcem se do branky postavil záložník Ficner a už ve 4. min. lovil míč ze sítě po přímáku Samka. Podruhé hosté inkasovali ve 35. min., kdy signalizovali, že míč po rohu opustil hrací plochu. Hrálo se však dál a balón skončil v síti. Trutnov se prosadit nedokázal.

Miletín – Rudník 3:0 (1:0)
Rudník s nováčkem prohrával od 10. minuty. Mnohem více však hosty srazil moment z 35. min., kdy po ruce domácího obránce místo penalty vyfasoval žlutou za protesty kapitán Václavík, který minutu na to viděl i druhou a šel pod sprchy. V 51. min. vyrovnal Hradecký, ale jeho gól neplatil, narozdíl od dalších dvou domácích.

1. B třída

Mostek – Úpice 1:2 (0:2)
Hosté zcela ovládli první poločas. A přestože i domácí se do několika šancí dostali, výsledek 0:2 po slepených gólech Potměšila, který se do malého vápna natlačil na přihrávku Horáka a Kolmana, jenž si ve stejné situaci počínal důrazněji než Částka, byl pro ně ještě milosrdný. Ve druhé půli Mostek útočil, avšak jeho snaha přinesla jen snížení D. Duchka z pokutového kopu.

Lánov – Jičín B 0:0
Oba týmy se od začátku zaměřily spíše na defenzívu a do šancí se nedokázaly vypracovat. Ve druhé půli se sice hrálo častěji na polovině jičínské rezervy, ale tu podržel gólman, stejně tak jako se domácí mohli spolehnout na Čápa.

Horní St. Město – Hořice 1:0 (1:0)

Domácí do soboty vedoucí celek soutěže vymazali ze hřiště a hosté mohli být rádi, že si neodvezli nějakou potupnou porážku. Horňák si však asi góly šetřil na středeční domácí pohárové utkání s Novou Pakou. Jedinou branku zápasu tak vstřelil v 63. min. Kulda, který pohotově ukončil závar.

Stará Paka – Hostinné 5:1 (3:0)
Od začátku se šance rodily na obou stranách, avšak góly dávali jen domácí. Poprvé se prosadili již ve 4. min. hlavičkou na zadní tyči. Po nebezpečné střele L. Kracíka v 21. min. se naplnilo pořekadlo „nedáš, dostaneš“ – 2:0. Třetí branku inkasovali hosté v závěru poločasu. V 59. min.snížil D. Kracík, avšak sudí Votruba, i když to domácí nepotřebovali, nechtěl dramatické utkání.⋌