Trutnov B - Dvůr Králové B 4:3 (0:1)

V první šanci zápasu se už ve 3. min. ocitl hostující Groh, ale hlavou trefil jen břevno. Další velkou příležitost hosté měli o pět minut později, ovšem Novotnému překazil radost brankář Kamitz. Po dvou neproměněných šancích Dvora se utkání následně uklidnilo a vzruch tak přinesla až 37. minuta. To se z boku před Kamitze dostal Groh a prudkou ránou propálil gólmana - 0:1.
Po přestávce se však na hřišti začaly dít věci. Nejdříve slunce na obloze vystřídaly mraky a vytrvalý déšť, který chvílemi přecházel v kroupy. A psí počasí svědčilo domácím. I když k první brance jim kiksem pomohl dvorský Šturma, který míč krásně namazal do běhu Mucudisovi - 1:1. Poté trenér Gábrle prozíravě poslal na hřiště Brejchu a ten po pěti minutách nepovedeným centrem poslal domácí do vedení 2:1. Za další dvě minuty po ráně Makovského to však už bylo 3:1 a prot Trutnov na góly bohatou desetiminutovku uzavřel lobem opět Brejcha - 4:1. Přestává pršet. Domácí potom polevili, čehož po hezké akci využívá ke snížení Potměšil. V první minutě nastavení dokonce Hruška po vyšachování domácí obrany koriguje na 4:3, ale to je ze strany hostů vše. Navíc ještě v 94. min. na hattrick útočící Brejcha neproměnil penaltu.

Fakta - branky. 69. a 74. Brejcha, 64. Mucudis, 71. J. Makovský - 37. Groh, 76. Potměšil, 90. (+1) Hruška. Rozhodčí: Liebisch. ŽK: 1:3. ČK: 0:1. (94. Vočka). Diváků: 50. FK Trutnov B: Kamitz - Přivratský, Brhel, V. Kozák, Drtina - Finger (79. Vomočil), Poznar, Švertšal - J. Makovský, Prokop (65. Brejcha). TJ Dvůr Králové n. L. B: Vočka - Bělina, Hruška, D. Novák (76. T. Otradovský), Záruba - Šturma, Groh, Blažej, Novotný (86. Mohet) - Potměšil, Pohořelý (66. L. Novák).