Vrchlabí – Rudník 1:2 (1:1)

Domácí měli celý zápas převahu, v konečném účtování jim to však bylo platné jako mrtvému zimník. Hosté v čele s výtečným Vachkem odolávali domácím útokům a v 25. min. udeřili Gregorem, kterého ke gólové zteči vybídl s rudnickým dresem loučící se Benecký. Rudník se po brance v útoku začal více osmělovat, což se mu ale v 35. min. vymstilo. Špatně rozjetý akci potrestal Zarebski – 1:1. Druhou půli Vrchlabští soupeře tlačili, ale přišla 60. min. a faul na Beláně v pokutovém území. Hylmarovi ani Gregorovi se na penaltu jít nechtělo, a tak tíhu okamžiku vzal na svá bedra Štemberka – 1:2. Do konce derby pak už žádná branka nepadla, přesto se diváci nenudili. O zajímavý závěr se postaral sudí Šmída, který podle hlasů z obou táborů, zápas zvládl.


Fakta – branky: 35. Zarebski – 25. Gregor, 60. Štemberka z pen. Rozhodčí: Šmída. ŽK: 2:2. ČK: 0:1 (86. Štemberka). Diváků: 150. FC Vrchlabí: Rodr – J. Zajíc, Pleva, Stránský (46. Šulc), Votoček – Pokorný, Plecháč, Sommer, O. Kraus (70. A. Zajíc) – P. Kraus – Zarebski (80. Vejnar). TJ FC Avon Rudník: Vachek – Hympl, Štemberka, Václavík, Šafařík – Beláň (84. Jebavý), Víšek, Hylmar, Janata – Benecký (63. Stránský), Gregor.

 

Nový Hradec – Trutnov B 0:2 (0:1)

Po nejslabším výkonu na jaře v minulém kole v Chlumci si Trutnovští napravili reputaci. Ve velmi pohledném utkání zvítězili 2:0, když první branku vstřelil po rohovém kopu z hranice šestnáctky Finger a druhou přidal Machalík, jenž byl na konci krásné akce Makovského a Fingera.


Fakta – branky Trutnova B: 21. Finger, 68. Machalík. Rozhodčí: Otava. ŽK: 3:1. Diváků: 80. FK Trutnov B: Kamitz – Přívratský, V. Kozák, Brhel, Syrovátka – Finger, J. Makovský, Marks, Mucudis – Machalík, Brejcha (60. Prokop).

 

Chlumec – Žacléř 7:1 (2:0)

Do Chlumce odcestoval hostující zdecimovaný tým pouze v 11 hráčích, když se sebezapřením museli nastoupit Drábek, Brožek, Špecián a Hrubý. Domácí, kteří se na jaře potkali s výbornou formou se před dvěma stovkami diváků vytáhli. Předváděli pohledné akce a Baník po zásluze deklasovali. V prvním poločase hosté inkasovali v 5. a 18. min. branky jako přes kopírák, když na pravé straně chyboval nejprve Špecián a poté Mlynár. Po přestávce se utkání změnilo v bezstarostný fotbal z obou stran. Hráči prakticky nebránili. Výsledkem tak bylo dalších pět branek v žacléřské síti a jedna v domácí, kterou vstřelil po parádní akci Hejna. Dále hosté čtyřikrát nastřelili brankovou konstrukci. Proto by se nikdo nemohl divit, kdyby utkání skončilo 15:6.

Fakta – branka Žacléře: Hejna. Rozhodčí: Hlaváč. Diváků: 200. TJ Baník Žacléř: Volhejn – Brožek, Drábek, Hrubý, Mlynár – Kovačík, Hejna, Klouda, Špecián – Janata, Kuncl.

 

Dvůr Král. B – L. Bělohrad 5:1 (3:0)

Dvorské rezervě vyšel skvěle úvod utkání (v 10. min. 2:0), navíc ve 42. min. ze sólového úniku vstřelil svůj druhý gól Potměšil. Hosté po přestávce sice korigovali na 3:1, ale pak se trefovali opět jen domácí.


Fakta – branky Dvora B: 10. a 42. Potměšil, 2. P. Ježek, 59. Řežábek, 70. Řehák. Rozhodčí: Mlíkovský. ŽK: 3:3. Diváků: 230. TJ Dvůr Králové B: Vondrouš – Mohet, Bělina, D. Novák, S. Ježek – P. Ježek (75. Pohořelý), Hruška, Blažej, Šturma – T. Otradovský (54. Řehák), Potměšil (49. Řežábek).