Šturmovi chyběly jen góly

TRUTNOVSKO - Ohlasy okresních trenérů k víkendovým zápasům krajských soutěží 1.A a 1.B třídy

2.5.2007

Jiří Makovský, FK Trutnov B - v zelenémFoto: Vilém Fischl

Č. Kostelec – Vrchlabí 1:2

Jaroslav Císař, trenér FC Vrchlabí: „Prvních patnáct minut bylo vyrovnaných. Potom jsme ale začali mít více ze hry, z čehož vyplynuly i naše dva góly. Domácí jsme tím dost zaskočili. Po přestávce se do nás sice Kostelec pustil, kdyby však hrál tři zápasy za sebou, tak gól nedá. Domácí nakonec branku přeci jen vstřelili, ale to už se blížil závěr. Kluky chválím za výborný výkon.“

Roudnice – Žacléř 1:1

Jaroslav Votoček, trenér TJ Baník Žacléř:
„Mužstvo lze pochválit za bojovnost a nasazení. V brance byl spolehlivý Nývlt. Dobře zahráli také Drábek, Popelka, Janata a Hejna.“

Trutnov B – Jičín 1:1

Jan Gábrle, trenér FK Trutnov: „Začali jsme velmi dobře. Brzy jsme dali góla, ale bohužel další šance jsme nevyužili. Dvě možnosti měl Švertšal. První poločas jsme hráli opravdu dobře. Ve druhém měl nejprve tutovku na noze Prokop a pak i Finger. Kdybychom přidali druhý gól, vyhráli jsme. Takhle soupeř, který odehrál také dobrý zápas, v 88. min. vyrovnal.“

Chlumec – Dvůr Králové B 2:0

Zbyněk Šturma, trenér TJ Dvůr Králové B: „Mít v útoku hráče typu Martina Otradovského nebo rychlého Řežábka, tak jsme v Chlumci museli vyhrát. Klukům nemohu nic vytknout. Takový Radek Záruba na středu zálohy odehrál nejlepší zápas, od doby, co nastupuje za béčko. Chybělo jen to jediné – góly. Bohužel nevyužité šance nás v Chlumci potopily. Pro diváky to však musel být skvělý zápas.“

Nový HK – Rudník 5:0

Jan Jelínek, trenér FC TJ AVON Rudník: „V současné době se nám vůbec nedaří proměňovat šance a gól nedáme ani z vyložených příležitostí – viz. Hylmarovo sólo z půlky na novohradeckého brankáře. Asi mi nezbude nic jiného, než abych si vzal kopačky. Klukům říkám, ať se přijdou podívat, jak se střílí góly. (trenér Jelínek hraje ve III. třídě za Hostinné B – pozn. redakce). Na druhou stranu musím přiznat, že nás domácí převýšili.

Mostek – Lánov 1:2

Miroslav Lebeda, trenér FK Mostek: „Věděli jsme, že hrajeme s vyrovnaným soupeřem a nutně potřebujeme tři body. Bohužel, štěstí se od nás totálně odvrátilo. Po vedení v 1. minutě si dáme za pár minut vlastní gól. V 10. min. se zraní špílmachr týmu , v 60. min. vyloučení a v 89. min penalta, jakou neuvidíte třeba za celý život - neslyšící hráč J. Duchek vidí asistenta rozhodčího, jak zvedá praporek a tak centr do pokutového území chytá rukou v domnění, že se pískal ofsajd. Jenomže asistent si to rozmyslel a praporek rychle spustil dolů!? Náš brankář chytil za celý zápas dva centry, víc Lánov nevyprodukoval, a přesto jsme prohráli!“
Milan Mihok, trenér TJ Lánov: „Když jsme dostali gól v první minutě, říkal jsem si, to bude katastrofa. Naštěstí po pěkném rohu Havránka jsme brzy vyrovnali a následně bylo vyrovnané i celé utkání, které mělo pro nás šťastný konec.L

Staré Buky – Hořice 1:1

Aleš Havlík, trenér TJ Sokol Staré Buky:
„Odehráli jsme velmi dobrý zápas, akorát ten výsledek byl špatný. Hráči podali disciplinovaný výkon. Do vedení jsme šli po parádní Němečkově střele. Poté jsme se vesměs zaměřili na defenzívu a od druhého poločasu jsme hráli typického „zanďoura“. V obraně se nám dařilo, ale v závěru Hořice přidaly a ve druhé minutě nastavení vyrovnaly.“

Železnice – Hostinné 3:0

Vítězslav Brož, trenér TJ Tatran Hostinné:
„Pro nás to bylo nešťastné utkání. V 7. min. běžel sám na brankáře Petružálek, gól nedali ani Nosek a David Kracík. Kdyby to tam ale spadlo, zápas by vypadal úplně jinak. Dvakrát se tak do přestávky trefili jen domácí, i když druhé brance předcházel vymyšlený faul. V druhém poločase jsme už byli bezzubí.

2.5.2007 VSTUP DO DISKUSE

SERVIS

Výroba - Výroba Mechanici a opraváři 24 000 Kč Mechanici a opraváři autobusů a trolejbusů Automechanik. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Dvousměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 24000 kč. Volných pracovních míst: 2. Poznámka: AUTOMECHANIK - vyuč. v oboru automechanik, příp. v příbuzném oboru, zdravotní způsobilost, Nabízíme: náborový příspěvek ve výši 10000,-Kč , ubytování, stravenky, jízdní výhody, příspěvek na penzijní připojištění nebo životní pojištění, Tel. kontakt možný po - pá od 7.00 - 14.00 hod.. Pracoviště: Arriva services a.s. -pracoviště, I. Herrmanna, č.p. 360, 543 71 Hostinné. Informace: Jana Váňová, +420 724 506 418. Výroba - Výroba Obsluha strojů 12 300 Kč Obsluha strojů a zařízení na výrobu a zpracování papíru Pomocný dělník ve výrobě. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Třísměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 12300 kč. Volných pracovních míst: 6. Poznámka: POMOCNÝ DĚLNÍK VE VÝROBĚ, Pomocné práce ve výrobě, asistence u operátora stroje. Ruční manipulace s předměty do hmotnosti 15 kg., Přípravné a dílčí práce ve výrobním provozu., Požadavky:, Měkké kompetence: spolehlivost, pracovitost, efektivní komunikace a spolupráce, Obecné dovednosti: numerická způsobilost - základní matematické operace (+, -, *, /), orientace v zákl. číselných údajích (např. výplatní páska, jednoduché tabulky, účtenky), používání kalkulačky, pravítka, orientace v měrových soustavách (např. litr) a ve fyzikálních veličinách (např. váha, rychlost), , závodní stravování s příspěvkem, poukázky na zdravotní péči, 5 týdnů dovolené., Kontakt na zaměstnavatele: a.geffertova@krkonosskeobalky.com., tel. a.geffertova@krkonosskeobalky.com.. Pracoviště: Krkonošské obálky s.r.o., Úpská, č.p. 481, 542 24 Svoboda nad Úpou. Informace: Angelika Geffertová, +420 499 300 421. Řemeslné práce - Řemeslné práce Klempíř 26 100 Kč Klempíři (kromě stavebních) Autoklempíř. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Dvousměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 26100 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: AUTOKLEMPÍŘ - praxe v oboru výhodou, spolehlivost. Pracoviště: Rodos v + j teodoridis s.r.o., 544 01 Dvůr Králové nad Labem. Informace: Jan Teodoridis, +420 603 229 310. Zdravotnictví - Zdravotnictví Internisti 27 700 Kč Lékaři v interních oborech Lékař - ka - interní oddělení. Požadované vzdělání: vysokoškolské. Neurčeno, úvazek: . Mzda min. 27700 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: LÉKAŘ - KA - interní oddělení, Požadujeme odbornou způsobilost k výkonu povolání lékaře ( absolvovaný kmen v oboru, příp. specializovaná způsobilost v oboru výhodou), mzdový tarif bude stanoven dle dosažené kvalifikace.. Pracoviště: Oblastní nemocnice trutnov a.s., Maxima Gorkého, č.p. 77, 541 01 Trutnov 1. Informace: Andrea Gottwaldová, .

Házenkáři Dvora dotahovali, přesto těsně padli

Vrchlabí nečekaně zaváhalo v Děčíně, padl i Dvůr. Trutnov má aspoň bod

Karviná odvolala Nádvorníka. Je to šok, přiznal trenér

Karviná – Překvapivý krok zvolilo v reprezentační přestávce vedení MFK Karviná. V sobotu totiž odvolalo z funkce hlavního trenéra Romana Nádvorníka.

Trutnov smázl Hamry pěti trefami. Matějka stihl hattrick

Trutnov - Skvělým způsobem dnes zakončili trutnovští fotbalisté podzimní část Fortuna Divize C. Na domácí umělce svěřenci trenéra Miloše Dvořáka porazili Velké Hamry vysoko 5:2, soupeře odsunuli ze třetí příčky a sami se s dvaadvaceti body usídlili na osmé pozici.

Chlapci ze školy U Letadla jsou okresními přeborníky ve florbalu

Trutnov - Začátkem listopadu se chlapci ze Základní školy kpt. Jaroše Trutnov zúčastnili okresního kola ve florbalu základních škol. A byl to pro ně velmi úspěšný turnaj!

-

Podzim končí. Trutnov se s ním rozloučí v sobotu dopoledne

Trutnov - Na polovinu listopadu vyšlo závěrečné kolo vyšších krajských soutěží v hradeckém kraji, dohrána bude o reprezentační přestávce i polovina Fortuna Divize C. Na domácím trávníku se v ní představí fotbalisté Přepeř a Trutnova, Dvořákovi svěřenci proti Velkým Hamrům nastoupí netradičně již v sobotu dopoledne.