Rudník – Kunčice 0:0

Domácí začali zápas náporem, ale ten po čtvrthodině ochabl a ke slovu se dostali hosté. Jejich platonická převaha však měla v útoku stejný efekt jako ta domácí v úvodu. Gólové šance se tak urodily až v závěru poločasu. Dvakrát z přímého kopu nebezpečně pálil Hylmar, přičemž jeho druhý pokus orazítkoval tyč. Domácí záložník pak ještě uvolnil v pokutovém území Janata, kterému se ale zdála jedna klička brankáři málo a tím zazdil největší šanci Rudníku. Hned po příchodu z šaten mohli domácí inkasovat, když rozhodčí proti nim odpískal penaltu. Vachek se ale vyznamenal. A když v 73. min. po přetaženém centru ani Mandát netrefil z voleje prostor vymezený tyčemi, gólu se diváci nedočkali. Fakta – rozhodčí: Hlaváč. ŽK: 3:3. Diváků: 100. FC Rudník: Vachek – Hympl, Štemberka, Václavík, Šafařík – Janata, Hylmar, Víšek, Mandát – Jebavý (55. Stolín), Diviš.

Dvůr B – Č. Kostelec 1:2 (1:1)

Zápas přinesl velmi dobrý fotbal, který se početné návštěvě pod Hankovým domem musel líbit. Úvodních 20 minut byli jasně lepší hosté a také se ujali vedení. Ve 36. min. byl ale ve vápně sražen Šturma a L. Novák se z penalty nemýlil – 1:1. V závěru poločasu se domácí dostali do tempa, což kvitovali i diváci a po přestávce hnali béčko za vítězstvím. To však v 89. min. ztrhli na svou stranu hosté po závaru před Vočkou. Fakta – branka Dvora: 36. Novák z pen. ŽK: 2:3. Diváků: 300. hodčí: ŽK: Diváků: TJ Dvůr B: Vočka – Mohet, Haase, D. Novák, L. Novák – Poloprudský (46. Groh), Záruba, Novotný (81. P. Ježek), Šturma – T. Otradovský, Řežábek.

Vrchlabí – Nový HK 1:2 (0:2)

Domácí v první půli nehráli fotbal, a tak se ani nemohli divit, že po dvou standardních situacích prohrávali 0:2. Brzy po přestávce snížil po Stránského centru P. Kraus. Vyrovnat se však Vrchlabí i přes velkou převahu a čtyři stoprocentní šance nepodařilo. Fakta – branka Vrchlabí: 47. P. Kraus. Diváků: 70. FC Vrchlabí: Rodr – Zajic, Pleva, Mejsnar, Harvančák – Šulc (75. Zarebski), Sommer, Plecháč, Pokorný – P. Kraus, Stránský.

Police – Trutnov B 4:2 (3:1)

Ve velice pohledném utkání skóre otevřeli domácí. Poté byl vyloučen Přívratský, ale přesto o chvíli později vyrovnal z penalty Brhel. Následně šel ven i domácí hráč, a tak od 26. min. hrály týmy v deseti. Hrubé chyby v obraně béčka ale rozhodly o vítězství domácího celku, který je trestal. Fakta – branky: 25. Brhel z pen., 70. Prokop. Rozhodčí: Orel. ŹK: 3:2. ČK: 1:1 (20. Přívratský – 25. Kollert). Diváků: 120. FK Trutnov B: Kamitz – Přívratský, Mucudis, Brhel, Drtina – Makovský, Jaďuď, Machalík, Finger – Prokop, Brejcha (78. Vomočil)