Bohuslavice – Poříčí 0:3 (0:3)


Šance získat v druhé polovině sezony první bod se domácím hráčům proti Poříčí začínala rozplývat už od 9. min., kdy se hosté ujali vedení. A to po spolupráci Geislera a Schmidta, který nedal střelou k tyči domácímu brankáři Hemelovi šanci – 0:1. Za další deset minut ovšem mohlo být vyrovnáno. Po Javůrkově hlavičce se ale míč jen otřel o břevno.
A tak ve 22. min. znovu udeřili hosté. Po faulu Ventury se k přímému kopu postavil zkušený Rücker a střelou přes zeď´ dostal balón do pravého spodního růžku Hemelovy branky – 0:2. Domácím se naopak střeleckou smůlu nepodařilo prolomit, když zaskakující poříčský gólman Pilný měl při pokusech Hruboně a Nývlta dobře postavené břevno.
Do šaten na přestávku se nakonec odcházelo za stavu 3:0. Ve 45. min. zasáhl jeden z domácích hráčů míč v pokutovém území rukou, čímž dal signál hostujícímu exekutorovi penalt Pilnému, aby se vydal na výlet z branky. A gólman nezaváhal – 0:3.
Běhavější a technicky lépe vybavení hosté si tak v prvním poločase vytvořili náskok, který si do konce zápasu proti neškodným Bohuslavicím v klidu pohlídali. Domácí si sice několik příležitosí vypracovali, vše ale řešil Pilný.


Fakta – branky: 9. Schmidt, 22. Rücker, 45. Pilný z pen. Rozhodčí: Žerovnický. ŽK: 5:1. ČK: 1:0 (80. Křížek) Jiskra Bohuslavice: Hemela – Ventura, Kuželka (67. Bureš), Křížek, Panocha – Janas (46. Ventura), Javůrek (75. Petr), Hruboň, Novák – Nývlt, Vaněk. FK Poříčí: Pilný – Roman (64. Bartoň), Rücker, Tomšík st., Polák – Jandera, Schmidt (75. Tomšík ml.), Groer, Geisler – Nešetřík, Stránský