Mostek – Hostinné 1:0 (1:0)


V především bojovném utkání se rychleji na hřišti rozkoukali hosté a v 10. min. střela L. Kracíka jen těsně minula pravou tyč. Další velké příležitosti se ale urodily na druhé straně po mosteckých brejcích. Proměňování gólových šancí je však největší bolest Lebedova týmu, což dvakrát dokumentoval útočný tandem V. Robek – Brádle. Jak se ale ukázalo, nejlepší střelec Mostku Brádle se teprve zastřeloval. V 19. min. si totiž naběhl na dlouhý pas, který obránce Drinka podskočil, stopeři Punner s Petružálkem zaváhali a Brádle svou třináctou brankou v sezoně rozvlnil síť za Horákem – 1:0.
Hostinné i po inkasovaném gólu bylo dále aktivnější a hlavně po standardních situacích vznikaly před brankářem Lebedou neskutečné závary. Ve 34. min. hosté propásly jednu megašanci na vyrovnání. To se průnikem do vápna přes tři domácí hráče blýskl Novotný. Jeho střelu ze 7 metrů však Lebeda zázračně vytáhl na břevno.
Po přestávce Hostinné pokračovala v dobývání domácí obrany a Mostek spoléhal na brejky. Zatímco ale hosté se do gólových příležitostí ne a ne dostat, jejich akce končily většinou před vápnem, domácí měli v závěru spoustu „loženek“ na pojištění výhry. Ovšem tragickou koncovkou živili naději Hostinného na bod až do závěrečného hvizdu.
Fakta – branka: 19. Brádle. Rozhodčí: Kalaš. ŽK: 3:3. Diváků: 150. FK Mostek: Lebeda – O. Pacák, Kučera, J. Pacák, J. Duchek – Bogáň (58. Besšapošnikov), D. Duchek, Vojtíšek (90. Petr), S. Robek (80. A.Robek) – V. Robek, Brádle. TJ Tatran Hostinné: J. Horák – Drinka, Petružálek, Punner (69. Kutifel), Ulvr (76. Hartl) – L. Kracík, Kosina, D. Kracík, Pham – Kosina, Novotný.

 

Sobotka – Lánov 3:2 (2:2)


Když pořadatelé halekali na přicházející lánovské mužstvo, že přijelo zbytečně, že je výsledek rozhodnutý, už to cosi předznamenávalo. V Sobotce dle kouče Mihoka stálo na hřišti proti jeho týmu 14 mužů.
Hosté sice měli do zápasu raketový nástup, ale kdyby jim rozhodčí neupřel penaltu po ruce domácího hráče ve vápně mohli vést v 10. min. už 2:0. Takhle Havránkův gól dvěma zásahy vymazal domácí Kožížek – 2:1. Do přestávky ale ještě stihl vyrovnat Mencl. Ve 47. min. však hosté na sebe jen nevěřícně zírali, jak sudí Sobotce daroval penaltu, kterou Tůma proměnil. Lánovští se poté sice dostali do tlaku, ale nebylo jim přáno.
Fakta – branky Lánova: 2. Havránek, 38. Mencl. Rozhodčí: Pára. ŽK: 0:5. ČK: 0:1 (Gašparík po skončení utkání). Diváků: 70. TJ Lánov: Čáp – Polák, Znamenáček, J. Vališka, Tošovský – P. Vališka (10. Bajer, 46. M. Farský), J. Farský, Souček, Mencl – Losenický (66. Gašparík), Havránek.

 

Staré Buky – N. Bydžov B 1:0 (1:0)


Hosté přijeli s hodně mladým mužstvem, které si nezvyklo na hrbolaté hřiště. To ale nijak nesnižuje výkon domácích, kteří v první půli ovládli hru a ve 24. min. se zaslouženě ujali vedení. Záplata odcentroval z křídla a na zadní tyči se hlavou prosadil Šťovíček – 1:0.
Po přestávce se domácí už nepotřebovali tlačit dopředu a čekali na své šance. A ty přišly. Jednou ale trefili tyč a dvakrát ztroskotali v samostatném úniku. Hostující mladící postupně zvyšovali obrátky, ale v brance proti nim stál nepřekonatelný Dvořák, jenž chytil tři jasné góly. V závěru se novobydžovské snažení změnilo v zoufalou snahu nakopávaných míčů, které nikam nevedla.
Fakta – branka: 24. Šťovíček. Rozhodčí: Jindáček. ŽK: 3:3. Diváků: 100. TJ Sokol Staré Buky: J. Dvořák – Miloš Dvořák (64. Bednařík), Nývlt, Luštinec, Görner – Šťovíček, Soukup (75. Sapár), Tobiáš, Záplata (64. Pour) – Nyklíček, Němeček.