Hostinné – Pecka 8:2 (2:0)


V záchranářském duelu 1.B třídy byli domácí od začátku aktivnější, z čehož vyplynula série rohových kopů a dvě šance Slavíka. Poprvé udeřilo až ve 32. min., kdy Geletič zprava odcentroval na Lva, který se uvolnil a otevřel skóre utkání. O šest minut později se situace opakovala, když autorem gólové přihrávky na Lva byl L. Kracík – 2:0.
Po změně stran spustil Tatran dlouho nevídaný brankový uragán, když během 12 minut čtyřikrát skóroval. 49.min. - centr Slavíka pustil Geletič na Lva a ten se sám před gólmanem většinou nemýlí - 3:0. 53. min. - Lev rozehrál přímý kop, gólman míč pouze vyrazil a v nastalém zmatku se ve vápně nejlépe zorientoval Petružálek, který skluzem zvýšil na 4:0. 59. min. - Lev zakroutil svůj přímý kop z pravé strany do šibenice - 5:0. 61. min. - L.Kracík vysunul Lva, ten obešel gólmana a zpětnou přihrávkou našel Punnera - 6:0. Po této brance hosté vystřídali brankaře a utkání se pouze dohrávalo. Tatran polevil v bránění a Pecka toho využila ke vstřelení gólů v 69. a 76.min. To domácí probudilo a závěr se hrál jen na jednu branku. V 82.min. si na centr Slavíka vyskočil Novotný a hlavou zvýšil na 7:2. Pět minut před koncem utkání vysunul Polák Lva, ten opět obešel gólmana a přihrál před prázdnou branku Kosinovi, který dal zápasovému skóre konečnou podobu.
Fakta – branky Hostinného: 32., 38. 49. a 59. Lev, 53. Petružálek, 61. Punner, 82. Novotný, 85. Kosina. Rozhodčí: T. Hrabík. ŽK: 0:1. Diváků: 80.
TJ Tatran Hostinné: J. Horák – Drinka, Dřízhal, Punner, Petružálek – L. Kracík, Kosina, Lev, Podrazil (54. D. Kracík), Slavík (83. Polák), Geletič (64. Novotný).

 

Staré Buky – Jičín B 3:1 (1:0)


První poločas svou úrovní připomínal spíše přátelské utkání. Po úvodní desetiminutovce, kdy si hosté vypracovali dvě dobré šance, přitlačili na pilu domácí. Gól si však poprvé zakřičeli až v 35. min., kdy si na roh naskočil Miloš Dvořák – 1:0. Vedoucí branka vnesla na domácí kopačky klid, který si Starobučtí přenesli i do druhé půle a v 62. min. po brance Zbořila vedli 2:0. Hosté ale bleskově odpověděli a vzápětí se na hřišti začaly dít věci. Domácí mohli utkání v klidu dohrát, když dostali možnost dvakrát zahrávat pokutový kop. Nývlt a stejně tak i Miloš Dvořák ale ztroskotali na brankáři. Jičínské rezervě byl ještě za protesty po druhé penaltě vyloučen hráč. I v deseti mužích však hosté zlobili a o definitivním vítězství Starých Buků rozhodl až v 90. min. Zbořil.
Fakta – branky St. Buků: 62. a 90. Zbořil, 35. Miloš Dvořák. R: Němeček. ŽK: 3:2. ČK: 0:1. Diváků: 80. TJ Sokol St. Buky: J. Dvořák – Miloš Dvořák ml., Luštinec, Nývlt, Görner – Šťovíček, Soukup, Tobiáš, Michal Dvořák (70. Pour) – Nyklíček (75. Záplata), Zbořil.


Nový Bydžov B – Mostek 2:2 (0:2)


Kdyby branku Mostku nestřežil v Bydžově Lebeda, mohli hosté po 25 minutách prohrávat klidně 4:0. Domácí dorostenci ovšem chodili se džbánem pro vodu tak dlouho, až se ucho utrhlo. Ve 26. min. po vzdušném souboji v domácí obraně se míč odrazil před Bogáně. Ten mezi beky okamžitě vysunul Brádleho a mostecký rychlík chladnokrevně přehodil gólmana – 0:1. Ještě větší radost v hostujícím táboře propukla ve 41. min., kdy důrazný V. Robek kopačkou přetlačil rukavice gólmana Marka a z nulového úhlu protrhl své střelecké trápení na jaře – 0:2. Totální kolaps však Mostečtí předvedli v úvodu druhé půle, kdy střídající Valenta ve 20. sekundě a poté v 51. min. vyrovnal na 2:2. Z tvrdého K.O. se však hosté vzpamatovali a cenný bod nakonec vyválčili.
Fakta – branky Mostku: 26. Brádle, 41. V. Robek. R.: Šolc. ŽK: 2:4. Diváků: 30. FK Mostek: Lebeda – O. Pacák, Kučera, J. Pacák, Besšapošnikov – Bogáň, D. Duchek (38. Naštický), Vojtíšek, S. Robek (85. J. Duchek) – V. Robek, Brádle.

 


Robousy – Lánov 1:1 (1:0)


Hosté si přijeli do Robous pro tři body a od úvodu tomu vše nasvědčovalo. Gólové šance však trestuhodně zahazovali, a tak ve 32. min. otevřel skóre po brejku domácí Filip. Druhý poločas se hrál už v jasné režii Lánova a v 63. min. se po rohovém kopu prosadil P. Vališka, který se trefil po roce. Na nerozhodném stavu pak už nic nezměnily ani obrovské příležitosti Havránka a Půlpána.
Fakta – branka Lánova: 63. P. Vališka. Rozhodčí: Novotný. ŽK: 1:1. Diváků: 50. TJ Lánov: Čáp – Polák, Znamenáček, Janda, Tošovský – P. Vališka, J. Farský, Půlpán, Mencl – Vaníček (48. Losenický), Havránek (62. Bajer).