Staré Buky – Hlušice 4:3


Hostům patřil začátek, když už ve 2. min. se dostali do vedení. Potom se síly na hřišti otočily a Pour vyrovnal. Po přestávce opět měli více ze hry domácí, avšak sérií hrubek darovali hostům druhý gól – 1:2. Domácí individuálními akcemi Němečka a Tobiáše skóre otočily, ale přišla Melicharova minela a bylo vyrovnáno – 3:3. Rozhodnout mohl Němeček, který ale penaltu neproměnil. A tak hrdiny zápasu se stali gólmani. Střídající Strasser šel do pole a dal gól na 4:3. Dvořák pak v 90. min. chytil penaltu.
Fakta – branky St. Buků: 45. Pour, 58. Němeček, 70. Tobiáš, 80. Strasser. Rozhodčí: Pálka. ŽK: 2:3. Diváků: 100. TJ Sokol Staré Buky: J. Dvořák – Miloš Dvořák ml., Melichar, Šťovíček, Pour – Záplata, Soukup, Tobiáš, Luštinec Sapár (60. Strasser). Němeček.

 

Hostinné – Robousy 3:0 (1:0)

Hostinné zvládlo svůj poslední zachranařský krok a udrželo 1. B třídu i pro příští sezonu. Domácí byli proti Robousům od začátku lepším týmem, ale to, co neproměnili, se jen tak nevidí. Ty tři důležité branky ale vsítili. V 16. min. se po přihrávce Podrazila střelou prosadil Lev. Ve 33. min. už své druhé břevno v zápase nastřelil Slavík. Domácí útočník setak dočkal až po přestávce. A to hned dvakrát. Nejprve mu míč po rohu přistrčil Geletič a na 3:0 zvýšil ránou z 20 metrů.
Fakta – branky Hostinného: 63. a 66. Slavík, 16. Lev. Rozhodčí: Janeček. ŽK: 3:3. ČK: 1:1 (75. Lev – 75. Karásek). Diváků: 120. TJ Tatran Hostinné: J. Horák – Drinka, Dřízhal, Punner, Petružálek – L. Kracík, Kosina (80. Pešta), Lev, Podrazil (53. D. Kracík) – Slavík, Geletič (78. Kutifel)

 

Hořice - Lánov 3:0 (1:0)

Hosté odjeli do Hořic bez několika hráčů základní sestavy, kteří hráli za béčko a už ve 3. min. po fatální minele v obraně prohrávali 1:0. Lánovu se domácí aktivitu podařilo utnout po dvaceti minutách a zásluhou Vaníčka se dvakrát tlačili do šance. Po přestávce to byli Lánovští, kteří hráli. Góly ovšem dávali jen domácí. V 55. min. po další hrubce v defenzívě se stav pohnul na 2:0 a konečnou podobu výsledku, jak jinak než s notným přispěním hostujících beků, dal v předposlední minutě Raška – 3:0. Hosté šance také měli, ty největší zahodil Souček.
Fakta – rozhodčí: Jansa. ŽK: 2:1. Diváků: 100. TJ Lánov: Čáp – Polák, Volech, Janda, Tošovský – P. Vališka, J. Vališka, J. Farský, Mencl – Havránek (75. Souček, Vaníček (85 Hájek)

 

Železnice – Mostek 3:1 (1:1)

Jediný světlý moment Mosktu v Železnici přišel už v 1. min., kdy O. Pacák pasem přes celou obranu našel nabíhajícího S. Robka, který si míč zpracoval a zavěsil – 0:1. Potom ale hosté působili odevzdaným dojmem. Ve 30. min. se nedohodli v obraně, což vyústilo v pokutový kop, který domácí proměnili – 1:1. Po přestávce na chvilku svitla naděje na hostující zlepšení, ale hlavičku O. Pacáka zastavila tyč. Následně domácí strhli vedení na svoji stranu dorážkou z bezprostřední blízkosti a v závěru vítězství ještě pojistili.
Fakta – branka Mostku: 1. S. Robek. Rozhodčí: Styblík. Diváků: 100. FK Mostek: Lebeda (75. Hlušička) – O. Pacák, Kučera, J. Pacák, J. Duchek – Naštický (65. A. Robek), D. Duchek, Vojtíšek, S. Robek (80. Rachota) – V. Robek, Brádle.