FK Jablonec B – FC Hradec Králové B 1:0

Po oboustranně opatrné úvodní desetiminutovce převzali votroci iniciativu, a až do konce poločasu byli jasně lepším týmem. Hrozili hlavně z rychlých brejků a škoda jen, že u většiny z nich chyběla přesná finální přihrávka i zakončení. Největší šance přišla ve 26. minutě, kdy do vápna vnikl Pacák, ale z ostrého úhlu zbrkle vystřelil a míč skončil vedle jablonecké branky. Severočeši byli vývojem dokonale zaskočeni a v první půli ani jednou vážně neohrozili Podhajského branku.
Po změně stran domácí přeci jen přidali, a tak se na hřišti v Českém Dubu hrálo nahoru dolů. V 66. minutě vypálil z dvaadvaceti metrů nebezpečně Poděbradský, jeho střela šla jenom těsně nad branku Boboka. Poté neuspěli Jelínek, Pacák ani Duchnič, a tak přišel trest v 83. minutě, kdy Gavula nepokryl Šislera, který z hranice velkého vápna přízemní střelou překonal bezmocného Podhajského – 1:0. V závěru vrhli svěřenci trenéra Šmardy všechny síly do útoku, ale domácí si již těsný náskok uhlídali.

Fakta – branka: 83. Šisler. Rozhodčí: Kabyl. ŽK: 0:3. Diváků: 100. Poločas: 0:0. FK Jablonec B: Bobok – Patka, Hrotek, Radhouz, Hozda – Procházka (58. Kulhánek), Šisler, Baranek, Vošahlík (15. Adam) – Mičkal, Zeher (88. Štálík). FC Hradec B: Podhajský – Špidlen, Kašpar, Ferčák, Poděbradský – J. Čech (46. J. Dvořák), Jelínek, Gavula, Pacák (83. Zinke) – Duchnič, Hašler (60. Sedlák).

FK Náchod–Deštné – Viktoria Plzeň B 3:1

Úvodní tlak hosté přečkali, přesto mohli po čtvrt hodině hry prohrávat, jenže Moníkův pokus dorážel z ofsajdu Merganc.

První branku tak mohli vstřelit Plzeňští, to když malou domů Kaplana vystihl Kovařík, obešel Kobose, ale netrefil prázdnou branku. Krátce nato se dostal, po asistenci sudího, do vyložené šance domácí Jirman, ale ani on neuspěl. Ve 33. min. se už aktivnější domácí dočkali, přetažený centr Jirmana vrátil Kilevník na malé vápno Hubičkovi, jenž se nemýlil – 1:0. Minutu před pauzou stáhl Mergance v pokutovém území plzeňský Vacek a Hudec se z penalty nemýlil – 2:0. Deset minut po změně stran však přímý kop Manowetze usměrnil za Kobosova záda Javorský a rázem to bylo 2:1. V 72. min. ale vysunul Moník za obranu Hubičku a ten svou druhou brankou v utkání definitivně rozhodl. Domácí pak naprosto ovládli závěr utkání, v němž měli další šance, ty ale už využít nedokázali.

Fakta – branky: 33. a 72. Hubička, 44. Hudec z pen. – 55. Javorský. Rozhodčí: Blaschke. ŽK: 2:2. Diváků: 250. Poločas: 2:0. FK Náchod–Deštné: Kobos – Hucec, Koňušík (30. Zdeňka), Kopřiva, Nejman – Jirman, Moník, Kaplan, Kilevník (66. Kopecký) – Hubička (75. Hájek), Merganc. FC Viktoria Plzeň: Krbeček – Vacek, Lisý, Knakal, Řezáč – Kovařík, Javorský, Mour (77. Otta), Manowetz – Veselý, Havránek (65. Šourek)