Hradecká rezerva blízko sestupu...

NÁCHOD, HRADEC KRÁLOVÉ - Po rušném týdnu vyběhli v sobotu bez pětice Hudec, Kaplan, Kopecký, Moník a Hájek k poslednímu domácímu utkání letošního ročníku ČFLhráči FKNáchod–Deštné. Posílené hradecké béčko podlehlo Příbrami a kleslo na předposlední místo.

11.6.2007

Hradečtí "votroci"Foto: DENÍK/David Taneček

FK Náchod–Deštné – SK Slovan Varnsdorf 2:3

Po rušném týdnu vyběhli v sobotu bez pětice Hudec, Kaplan, Kopecký, Moník a Hájek k poslednímu domácímu utkání letošního ročníku ČFLhráči FKNáchod–Deštné. Do první vážnější akce se dostali hosté, Jordákův pokus však v 10. min. vytěsnil Kobos na roh. Ve 20. min. nejdříve na druhéstraněneuspělMerganc, chvíli nato však po přesném centru Nejmana poslal domácí dovedeníhlavičkující Zdeňka. Tento stav pak vydržel až do poločasu. Po změně stran nejdříve parádně trefil šibenici ve 48. min. hostující Vrabec, aby v 54. min. otočil skóre varnsdorfský Jordák, jehož střela zapadla přesně k levé Kobosovětyči.Zadalších devět minut se měnilo skóre opět. Faul na Martina Mergance posoudil sudí Navaranedovoleně a Kilevník z penalty vyrovnal na 2:2. Pět minut nato vyhořel tváří v tvář hostujícímu gólmanovi kanonýr Merganc. Poslední slovo tak měl varnsdorfský Jordák, který si lobem smlsnul na Kobosovi a uzavřelnakonečných2:3.

Fakta – branky: 23. Zdeňka, 63. Kilevník z pen. – 54 a 75. Jordák, 48. Vrabec. Rozhodčí: Navara. ŽK: 3:0. Diváků: 250. Poločas: 1:0. FK Náchod – Deštné: Kobos – Kalmán, Zdeňka, Gross, Zelený – Jirman, Kilevník,Nejman,Šimon (70. Umlauf) – Merganc, Hubička. SK Slovan Varnsdorf: Macháček– Zachariáš, Svojtka (78. Vaško), Vrabec, Čapek – Křemen, Jakubovič, Grubhoffer, Parys (46. Svoboda) – Jordák, Fikejz (46.Mach).

FC Hradec Králové B – FK Příbram B 0:3

Diváci se dočkali první gólové příležitosti v 15. min., kdy střelu Řezníčka stačil brankář Lindr vyrazit k nohám nabíhajícího Tarczala, ale ten v jasné šanci poslal míč vedle. Z protiútoku vypálil z vápna Duchnič, ale brankář Paleček vyrazil jeho střelu na roh. Rezerva Marily mohla jít v závěru poločasu do vedení, když trestný kop Řezníčka skončil na břevně Lindrovy branky. Do druhé půle vstoupili hradečtí fotbalisté aktivně a v 51. min. mnoho nechybělo, aby se ujali vedení. Po závaru před Palečkovou brankou zahrál jeden z obránců hostí rukou, rozhodčí však penaltu nenařídil. Vzápětí hlavičku Semeráka zneškodníl Paleček. V 63. min. uhodilo na druhé straně, když Milutinovič orazítkoval tyč a odražený míč vrátil do sítě Ševr. O pět minut později prošel obranou Řezníček a překonal Lindra podruhé. V 75. min. dorážku Ferčáka z blízkosti Paleček zázračně vyrazil a v 80. min. dopili „votroci“ kalich hořkosti až do dna po střele Řezníčka.

Fakta – branky: 63. Ševr, 68. a 80. Řezníček. Rozhodčí: Mareš. ŽK: 0:1. Diváků 110. Poločas 0:0. FC Hradec B: Lindr – Kaplan, Hrmo, Ferčák, Špidlen (32. J. Dvořák) – Poděbradský, Přibyl, Šmarda, Pacák – Semerák (75. Sedlák), Duchnič (58. Hašler). Marila Příbram B: Paleček – Partika (58. Kuchyňka), Nohýnek, Štochl, Velas – Tarczal, Doležal, Ševr, Pilík (80. Škácha) – Řezníček, Milutinovič (85. Tošovský).

11.6.2007 VSTUP DO DISKUSE

SERVIS

Gastronomie - Gastronomie Pomocníci v kuchyni 90 Kč Pomocníci v kuchyni Pomocná síla do kuchyně. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Neurčeno, úvazek: . Mzda min. 90 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: POMOCNÁ SÍLA DO KUCHYNĚ - spolehlivost, pracovitost, ubytování zajištěno, čistá mzda : 90,-Kč/hod.. Pracoviště: Mgr. filip poláček, Sportovní, č.p. 307, 542 25 Janské Lázně. Informace: Filip Poláček, +420 605 103 551. Kultura a sport - Kultura a sport Maséři (kromě odborných masérů ve 17 500 Kč Maséři (kromě odborných masérů ve zdravotnictví) Masér. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Turnusové služby, úvazek: . Mzda min. 17500 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: možnost dalšího vzdělávání , získání dalších kurzů,, požadujeme alespoň základní masérský kurz. Pracoviště: Vojenská lázeňská a rekreační zařízení, zotavovna malý šišák, 543 51 Špindlerův Mlýn. Informace: Michaela Jirsová, +420 973 259 014,725 997 065. Zdravotnictví - Zdravotnictví Ostatní odborní pracovníci ve 18 000 Kč Laboratorní pracovníci Laboratorní pracovník-ce v textliní laboratoři. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 18000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: LABORATORNÍ PRACOVNÍK-CE V TEXTILNÍ LABORATOŘI, Kontrola produktů a meziproduktů v textilní výrobě lan. Pracovní smlouva na dobu neurčitou., Nabízíme závodní stravování, příspěvky na oběd, náhradní volno., Tel. kontakt je možný telefonicky od 8.00 - 16.00 hod. Osobně na firmě 9.00-15.00 hod., nebo e-mailem. Pracoviště: Btm bohemian textile manufacturing s.r.o. - hostinné, Nádražní, č.p. 266, 543 71 Hostinné. Informace: Václav Šatava, +420 775 282 081. Gastronomie - Gastronomie Číšník, servírka 20 000 Kč Číšníci a servírky Číšník - servírka. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Neurčeno, úvazek: . Mzda min. 20000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: ČÍŠNÍK - SERVÍRKA - vyuč., znalost NJ nebo AJ, 2 roky praxe v oboru, ubytování a strava zajištěna. Pracoviště: Hote4u s.r.o. - hotel olympie, 543 51 Špindlerův Mlýn. Informace: Jakub Paducha, +420 776 845 640.