FK Náchod–Deštné – FK Chmel Blšany 1:1

Zápas, ve kterém domácí chtěli potvrdit bod přivezený z Kolína, začal pro ně parádně, skončilalesmutně. Proti poslednímu týmu tabulky chtěli dát domácí rychle gól, což se jim také podařilo. Nejprve se kanonýr Merganc ještě v 9. min. zastřeloval, v 17. však narýsoval kolmici za obranu Havrda a Merganc v sólu nezaváhal – 1:0. Poté hra upadla do průměru, vzruch přinesla až 30. min., kdy si za domácí zadáky naběhl Klasna, toho však vychytal Černík. Domácí mohli potvrdit svůj náskok v samotném závěru poločasu, jenže Hubičkovu ránu vyhlavičkovala obrana Blšan z brankové čáry. Úvod druhé půle jasně patřil hostům, jenže ti se ani přes svou převahu do ohrožení Černíkovy branky nedostali. V 67. min. byl po druhé žluté kartě vyloučen hostující Dluzniewski, ale domácí svou početní výhodu využít nedokázali. Naopak, v 90. min. zahrávali hosté od půlicí čáry standardní situaci, po vyhraném hlavičkovém souboji se dostal do zakončení Trup a jeho „nepovedený“ pokus skončil v síti – 1:1.

Fakta – branky: 17. Merganc – 90. Trup. Rozhodčí: Zeman. ŽK: 3:4.ČK:0:1 (67. Dluzniewski) . Diváků: 335. Poločas: 1:0. FK Náchod–Deštné: Černík – Nejman, Chleboun, Kaplan, Vašata – Jirman (33. Hudec), Moník, Havrda, Zinke – Hubička, Merganc. FK Chmel Blšany: Zacharda – Bednář, Dluzniewski, Heinc, Řehák – Rulf, Čonka (65. Mašek),Krejčík,Gedeon,Trup– Klasna.

FK OEZ Letohrad – FK Slavoj Vyšehrad 2:2

Obě mužstva nemají bodů na rozdávání, a tak se v domácím prostředí očekával tříbodový zisk letohradské jedenáctky. První branka utkání padla ve 32. minutě a radovali se hosté. Po centrovaném míči se Kučera ocitl zcela sám před Kykalem a z bezprostřední blízkosti otevřel účet zápasu – 0:1. Ve 40. minutě bylo vyrovnáno. Vaniš z přímého kopu zavěsil míč do sítě, když gólmanovi výborně clonil ve výhledu Strasmeier (1:1). Do druhé půle vlétli domácí doslova jako uragán. Kočího patička našla Hundáka, tvrdou ránu u tyče pacifikoval Víšek. Zaslouženého gólu za zvýšenou aktivitu se hráči dočkali v 55. minutě. Nejlepší hráč utkání Hynek obešel po pravé straně vše, co mu stálo v cestě, a s pomocí teče beka rozvlnil síť za Víškem podruhé – 2:1 Vyrovnat se povedlo Budějskému, který ze třiceti metrů napálil míč přímo do šibenice – 2:2. Letohrad tedy již po sedmé v tomto ročníku remizoval.

Fakta – branky: 40. Vaniš, 55. Hynek – 32. Kučera, 75. Budějský. Rozhodčí: Šedivý. ŽK:1:1. Diváků: 400. Poločas: 1:1 FK OEZ Letohrad: Kykal – Hynek, Strasmeier, Rompotl, Vaniš – Gerža, Kempf (36. Kuchta), D. Stejskal, Hundák (75. Kvapil) – Kočí(80.Myšák),Čada. FK Slavoj Vyšehrad: Víšek – Budějský, Tlustý, Procházka, Štach – Kunt, Chalupa, Balšánek, Březina (90. Ježdík) – Bošanský, Kučera(80.Sedláček).