Dvůr Králové – Hlavice 1:2 (0:1)

První poločas mnoho zajímavých momentů nepřinesl. I proto přišel jako blesk z čistého nebe gól, kterým se Hlavice ujala vedení 0:1. To, když se z dobrých pětatřiceti metrů, trefil přesně k tyči Koblížek. Domácí mohli odpovědět hned po minutě, Řežábek ale střelou na dlouhou nohu mířil vedle. Velké šance se začaly rodit až v závěru první půle. Ve 40. min. lapil skvělou hlavičku Krále výborný Bejr a o chvíli později si taktéž na brankové čáře poradil s dorážkou Řežábka.

Závěr úvodních 45-ti minut sice naznačoval zvrat, ale hned zkraje druhé půle bylo vše jinak. Hosté udeřili v 52. min. podruhé. Kolem Blažka pohodlně prošel Jedounek a jedovatou střelou k tyči překonal Tomka - 0:2. Domácím nezbývalo než vrhnout všechny síly do útoku. Ve statistikách ale přibývaly jen žluté karty na obou stranách. Teprve v 77. min. se konečně prosadil ofenzivně laděný Král, když se nejlépe zorientoval při skrumáži v pokutovém území - 1:2. Závěrečný domácí nápor však vyzněl spíše jako křeč.

Tesla Pardubice – Trutnov 2:0 (1:0)

Domácí prokázali větší vůli po vítězství, a to se ukázalo jako rozhodující element pro zisk tří bodů. V 19. min. jim navíc cestu za vítězstvím usnadnil stoper Kábrt, po jehož chybě postupoval sám na branku Petrus a nadvakrát překonal Šťastného – 1:0. Na hřišti se potom dlouho nic nedělo a vzrušení do ochozů tak přinesla až další gólová situace ze začátku druhého dějství. Trutnovská obrana podruhé v utkání zaspala. Gólman Štastný sice stejně jako při brance Petruse nejprve předvedl proti Hudcovi úspěšný zákrok, míč se však vrátil zpět k pardubického útočníka a ten už se nemýlil – 2:0. Trutnovu se utkání nepodařilo zdramatizovat, když dohrával bez vyloučeného Kábrta