Ústí n. O. – Tesla 1:2

Snahu domácích už v 6. minutě zchladil vedoucí gól pardubického Večerníka, který padl po centru Voženílka. Po přestávce se hra Ústí zlepšila a v 60. minutě vyrovnal z penalty za ruku hostů ve vápně Jaroslav David. Následnou aktivitu Ústí ke vstřelení vítězného gólu využili hosté v 82. minutě k bleskovému brejku, který zakončil nejlepší hráč zápasu Hudec vítězným gólem.

Fakta – branky: 60. Jaroslav David (z pen.) - 6. Večerník, 82. Hudec. Rozhodčí: Garaja. ŽK: 2:2. Diváků: 300. Poločas: 0:1. Jiskra Ústí n. O.: Krátký – Kaláb (85. Lžíčař), Jaroslav David, Chudý, Jan David (46. Marek) – Tomášek, Vaňous, Dostál, Václav Stejskal – Lněnička (61. Staněk), Beneš. Tesla Pardubice: Shejbal – Třešňák, Koblížek, Prorok, Hlava – Brož (85. Čejka), Jeřábek, Voženílek, Belák (61. Petrus) – Večerník (90. Cincibuch), Hudec.

Chrudim – Předměřice 4:1

Zajímavý fotbal se začal hrát až po hodině hry. Skóre se poprvé měnilo v 65. minutě, kdy se trefil z voleje Hauf. Za čtyři minuty přidal druhý gól T. Vácha, ale hosté ještě zdramatizovali vývoj trefou Valeše po nedorozumění obrany AFK s brankářem. V poslední pětiminutovce dala nálepku jasného výsledku dvě úspěšná sóla Adámka a Pudila.

Fakta – branky: 65. Hauf, 69. T. Vácha, 85. Adámek, 88. Pudil – 75. Valeš. Rozhodčí: Kalenda (Praha) ŽK: 0. Diváků: 130. Poločas: 0:0. AFK Chrudim: Meller – Linhart, Jirousek, Rahimič, Adámek – Hauf, Zvára, Holub, Škvrňák (5. Luptovský) – T. Vácha, Černý (58. J. Vácha, 83. Pudil). Slavoj Předměřice nad Labem: Tošovský – Zelený, Ráliš, Dujsík, Jankaj (69. Kotal) – Hradecký (83. Olšák), Židík, Havrda, Haken – Dvořáček (58. Valeš), Hejzlar.

Letohrad – Trutnov 1:1

Samotné utkání přineslo spoustu nepřesností, obě branky padly po střelách ze střední vzdálenosti. Ve 25. minutě si připravil míč k přímému kopu Vaniš a nechytatelnou střelou z třiceti metrů poslal Letohrad do vedení. O výsledku rozhodla 65. minuta: Makovský měl příliš prostoru a jeho propagační střela zhruba ze třiceti metrů k údivu všech skončila za Kykalem, kterému míč protekl mezi prsty.

Fakta – branky: 25.Vaniš – 65. Makovský. Rozhodčí: Svoboda. ŽK: 0:1. Diváků: 400. Poločas: 1:0. FK OEZ Letohrad: Kykal – Peřina, Strasmeier, Rompotl, Vaniš – Kempf, Kuchta, D. Stejskal, Hundák (71. Gerža) – M. Stejskal (82. Gloziga), Kočí. FK Trutnov: Šťastný – Cerman, Kábrt, Makovský, Syrovátka – Marks, Pejchal (86. Poznar), Kamitz, Mikeš (60. Machalík) – Trunkát (90.Hejna), Horák.

Hlinsko – Choceň 2:3

Fakta – branky: 35. Dostál, 64. z pen. Tománek – 21. Flídr, 45. z pen. a 46. Jandera. Rozhodčí: Chaloupka. ŽK: 6:2. Diváků: 300. Poločas: 1:2.. FC Hlinsko: Lankaš – Janoušek, Kysela (Drahoš), T. Řezníček – Tománek, P. Novák, P. Řezníček, Bouška (Šulc, R. Novák) – Dostál, Vodička, Boháč. FK Agria Choceň: Gerčák – Baborák (Smejkal), Vicány, Koryta, Flídr (Synek) – Jandera, Benák, Kubec (Hunal), Nedvěd – Šabata, Novotný.

Dvůr Králové – Velim 3:2

Utkání rozhodl Brendl z penalty 20. brankou v sezoně.

Fakta – branky: 35. a 62. z pen. Brendl, 46. Huňák – 51. Miller, 58. Fryč. Rozhodčí: Vafka. ŽK: 2:6. Diváků: 480. Poločas: 1:0. TJ Dvůr Králové: Tomek – Král, Haase, Kruliš, Ježek – Míl (79. Řežábek), Holub, Jeník, Huňák (88. Záruba) – Brendl, Samek.

Týniště – Český Brod 1:1

Domácím zachránil bod čtvrt hodiny před koncem Matějus.

Fakta – branky: 76. Matějus – 57. Helmi Dali. Rozhodčí: Vokál (Jaroměř). ŽK: 2:4. Diváků: 300. Poločas: 0:0. SK Týniště n. O.: Ottmar – Hrubý – Syrůček, Plašil, Vašata (58. Winkler) – L. Slezák (58. Seifert), Lemfeld, Černý, Kubištel – Šupák, Matějus (86. Chmelík).

Další výsledky – 25. kolo: Dobrovice - Sedmihorky 2:1, Hlavice - Liberec B 0:1