Holice - Převýšov 0:4

Domácí tentokrát narazili na lepšího soupeře. Zejména rychlonohý útočník Fejfar byl pro holickou obranu katem, vstřelil dva góly a ještě nastřelil tyč. Hosté přečkali počáteční nápor domácích, v němž Holičtí měli tři pološance. Poté odstoupil ze hry zraněný Pištora a když těsně před poločasem skóroval Klička, režii zápasu převzali hosté. Domácí na otočení skóre neměli sílu, hosté proměnili zápas v exhibiční vystoupení.

Fakta – branky: 42. Rad. Klička, 51. a 72. Fejfar, 79. T. Hrabík. Rozhodčí: Pařík (Jablonec). ŽK: 2:1. Diváků: 370. Poločas: 0:1 SK Holice: Ondráček – Kopa, M. Jedlička, Skalický, Půlpán – Pištora (17. Machatý), Franc, Jelínek, V. Englich – J. Englich (58. Krpata), Veis. . SK Převýšov: R. Petr – A. Petr (46. Novák), Franc, Rad. Klička (83. Vaňura), J. Šmíd – P. Hrabík, Krejčí, Breda, Kopecký – Ujec, Fejfar (76. T. Hrabík).

Týniště - Tesla 1:1

V prvním poločase východočeského derby měli více ze hry domácí, ale už ve 4. min. zaujala křížná rána pardubického Večerníka těsně vedle. Na druhé straně ve 21. min. Shejbal s námahou vyrazil dělovku Gorola. V 57. min. rychlý brejk Tesly zakončil přesnou ránou k tyči Hudec a hosté vedli. Po rohu v 63. min. nejvýše vyskočil Zdeňka a parádní hlavičkou vyrovnal. Na dělbě bodů nic nezměnila bomba Jeřábka v 82. minutě.

Fakta – branky: 63. Zdeňka – 57. Hudec. Rozhodčí: Vídeňský (Ostroměř). ŽK: 2:2. Diváků: 300. Poločas: 0:0. SK Týniště n. O.: Ottmar – Hrubý (79. Plašil) – Tomášek, Zdeňka, Poděbradský – Seifert, Lemfeld, Černý, Gorol – Matějus (67. Winkler), Duchnič (62. Hradecký). Tesla Pardubice: Shejbal – Cincibuch, Koblížek, Prorok, Hlava – Vaňous, Voženílek, Jeřábek, Brož (90. Škvrňák) – Hudec (85. Fidra), Večerník.

Choceň - Hradec B 0:0

Hosté měli po většinu zápasu převahu, ale dobře organizovaná hra Choceňských je do žádné výrazné gólové šance nepustila. Ve 13. minutě postupoval na bránu Hašler, jeho střelu vyrazil Gerčák na roh. Do přestávky Hradečtí zahrávali přímý kop a roh, ale bez úspěchu. Na začátku druhé půle měli hosté možnost dalších čtyř rohových kopů, ale nevyužili je. V 80. minutě mohl rozhodnout o výsledku Čech, ale Gerčák svým zákrokem domácí tým podržel.

Fakta – rozhodčí: Janíček. ŽK: 2:3. Diváků: 220. Poločas: 0:0. FK Agria Choceň: Gerčák – Kopecký, Michal, Jandera, Benák – V. Smejkal (17. Reichl), Šulc, Čejka, L. Smejkal – Šabata (89. Vicany), Nedvěd (82. Krejza). FC Hradec Králové B: Frydrych – Přibyl (60. Veselka), Chleboun, Kašpar (73. Motyčka), Belák – Dvořák, Pilař, Jelínek, Uchytil – Hašler (32. Faltys), Čech.

Dvůr Král. - Předměřice 3:0

Fakta – branky: 12. Otradovský, 23. Groh, 43. Řežábek. Rozhodčí: Vlasjuk. ŽK: 0:1. Diváků: 510. Poločas: 3:0. TJ Dvůr Králové: Tomek – Král (46. Blažek), Kruliš, Haase, Ježek – Kilevník (75. Bělina), Groh, Holub, Míl (46. Huňák) – Otradovský, Řežábek. Slavoj Předměřice: Cejnar – Vacek (46. Bergmann), Kotál, Hronek, Urban – Dlabáček (46. Krejčík), Koblížek, Frank, Pospíšil – Neppl, (46. Mlynář), Voborník.

Chrudim - Čelákovice 2:0

Brankové hody lídra se tentokrát nekonaly, přesto si připsal v pohodě další tři body.

Fakta – branky: 11. Vladyka, 38. Adámek. Rozhodčí: Kubr (Praha). ŽK: 0:1. Diváků: 430. Poločas: 2:0. AFK Chrudim: Lankaš – Linhart, Semerád, Rahimič, Adámek – Holub, Zvára (62. Kubík), Vladyka, Dostálek (29. Klíma) – Kopecký, Hauf (77. Hýsek).

Dobrovice - Trutnov 4:0

Domácí stříleli góly, hosté ne.

Fakta – branky: 9. Miškovský, 17. Kraus, 51. Božko, 89. Matějovský. Rozhodčí: Cupl (Klatovy). ŽK: 1:3 Diváků: 250. Poločas: 2:0 FK Trutnov: Šťastný – Mikeš, V. Kozák, Kábrt (25. Skuček), Görner (73. Mařas) – Chmelík (46. Mucudis), Marks, Hejna, Kamitz – Horák, J. Makovský.