Sestavy:

TJ Dvůr Králové nad Labem: Tomek - Král, Kruliš, Bělina, S. Ježek - Kilevník, Groh, Holub, Míl - Brendl, Otradovský. Náhradníci: D. Novák, Volf, Řežábek, Řehák, Bednář, Vočka

FK Trutnov: Šťastný - P. Makovský, Syrovátka, V. Kozák, Duch - Machalík, Marks, Kuneš, Přívratský - J. Makovský, Kamitz. Náhradníci: Hejna, Pejchal, Ficner, Miloš Kamitz

Rozhodčí: Pospíšil - Myška, Šob

Dvůr Králové - Trutnov 0:0 (2:0)

3. minuta: První golová šance utkání, domácí útočník Otradovský dostal balón za obranu, ale nezvládl přelobovat gólmana Štastného.

14. minuta: Góól. Dvůr Králové - Trutnov 1:0 (Holub). Po přihrávce Brendla pronikl do vápna Holub a prostřelil Štastného.

17. minuta: Hlavičku Brendla Štastný s námahou vyráží na roh.

18. minuta: Góól. Dvůr Králové - Trutnov 2:0 (Groh). Do trutnovské šestnáctky přiletěl další centr, na který nejvýše vyskočil Groh a bylo to 2:0.

32. minuta. Dvě velké šance Trutnova. Nejprve se do střelecké pozice protlačil J. Makovský, ovšem jeho pokus z vápna zneškodnil Tomek. Míč se odrazil k Přívratkému, který neváhal a vyslal na Tomka další střelu. Po nejistém zákroku dvorského gólmana se k balónu nachomýtl Duch. Ze sedmi metrů však nedokázal trefil mezi tyče.

45. minuta: Rozhodčí přidal 1 minutu.

Skončil první poločas

70. minuta: Stav stále 2:0 pro Dvůr Králové. Hraje se především mezi šestnáctkami.

89. minuta: Góól. Dvůr Králové - Trutnov 2:1 (Pejchal). Po nevydařeném výkopu Tomka a chybě Běliny, který chtěl míč zpracovat, se ke střele z dvaceti metrů dostal Pejchal, který střílel do prázdné brány.

Zápas sledovalo 750 diváků.