Nedařilo se naopak mladším, kteří překvapivě prohráli s Kunčicemi 2:5, a to hlavně protože o výsledku fotbalových utkání většinou rozhoduje více odvaha bojovat o každý míč a zodpovědnost vůči celému kolektivu, než doba držení míče, zvítězili hosté zcela zaslouženě. Je totiž v tomto utkání zdobili ty potřebné vlastnosti, kdežto domácím „oporám“ to bylo zjevně „fuk“.
Ztrátu si ve 28. kole soutěží přípsali i starší dorostenci Dvora Králové, kteří v Novém Bydžově pouze remizovali 1:1, když se střelecky prosadil jen Novák. Dvoráci s tímto soupeřem remizovali podruhé v sezoně a navíc přišli o vyloučeného Blažeje.
To mladší Dvoráci Novobydžovské deklasovali 9:1. Čtyři trefy si připsal šutér Řehák, dvě Němeček s Přeučilem a po jedné přidal Bartoníček. Dvoráci soupeře doslova školili, dařilo se hlavně Řehákovi, výkon podpořil gólman Ulrich a také bek Volf se záložníkem Fejkem. Až za stavu 0:9 přišla korekce i ze strany domácích, to když si ukázkovým lobem vstřelil vlastence Picha.
Úspěšný víkend měli i hráči Úpice, když mladší remizovali v Týništi 0:0 a starší si ze stejné půdy přivezli vítězství 5:2. Čtvrtí zástupci z našeho regionu v nejvyšší krajské dorostencké soutěži, fotbalisté Vrchlabí, měli volno.