Startší: FKM Úpa – Nové Město n. M. 10:0 (4:0)

Branky FKM: Šembera 5, Holubec 3, Vít, Otta. V utkání, které svou přítomností ve funkci vedoucího mužstva hostů, ozdobil reprezentant a od nové sezony hráč italské Fiorentiny Jan Hable, nebylo od začátku pochyb o tom, kdo bude pánem na hřišti, v 9. min. byl stav 3:0. Ukolébáni tímto stavem, začali domácí fotbalisté hrát „na sebe“ a do poločasu přidali už pouze jeden gól. Ve druhém poločase, po kolektivním výkonu, zarovnali celkový brankový účet na „desítku“.

Mladší: FKM Úpa – Nové Město n. M. 5:1 (1:0)

Branky: Toth 2, Doležal, Miklušák, Moravec. V prvním dějství předváděli domácí líbivý, jednoduchý, kombinační fotbal, ale připravené brankové příležitosti nezodpovědně zahazovali. Ve druhém poločasu fotbal ztratil na kvalitě, o to více padlo branek, z nichž dvě trutnovští docílili při hře v deseti hráčích. FKM Úpa: Pučák – Mach (41. Kužel), Pumr (41. Kynčl), Vyhnánek, Marvan – Řehůřek (46. Nývlt) Balcar , Vilám (50. Moravec), Doležal – Miklušák , Toth.