Série vítězství fotbalistů Trutnova je u konce. Ve středečním vloženém kole krajského přeboboru se o přerušení šňůry šesti výher Kozákova výběru postaral Vejpravův Broumov. Domácí hráči, kteří se museli vyrovnat s absencí Makovského, Syrovátky a Markse, přitom měli zápas výborně rozehraný, ale nezvládli jeho závěr.

Trutnov - Broumov 3:3

Souboj dvou týmu z popředí tabulky přinesl v úvodu opatrný fotbal, který ovšem ve 12. minutě ukončil gólový únik Kamitz, jenž domácí útočník vyřešil napsáním jeslí brankáři Martinovi – 1:0. Prakticky okamžitě mohl po zaváhání obrany Trutnova vyrovnat Kuchta, ale v nadějné pozici branku vůbec netrefil.
Ve 21. minutě sudí Horský upřel hostům pokutový kop, když Hanzlíka, nabíhajícího do malého vápna, zezadu přistrčil Kejzlar. O sedm minut později zachránil domácí tým Šťastný, nohou vykopl čistou příležitost Štejnara.

Broumovští měli míč častěji na svých kopačkách, ale ve 33. minutě jeho hráči neuhlídali, na hraně ofsajdu se pohybujícího, Pejchala a ten střelou o tyč poslal Trutnov do dvoubrankového vedení – 2:0. Poté měl obrovskou šanci Groer, ale přestřelil a přišel trest. Ve 37. minutě po centru Kuchty snížil přesnou hlavičkou Šorfa – 2:1.

Ve druhé půli hosté od začátku útočili, ale když v 60. minutě Kejzlar z přímého kopu prostřelil vše, co mu stálo v cestě, včetně velmi zmatkujícího brankáře Martina, zdálo se být rozhodnuto – 3:1. Broumov ale zbraně nesložil a po zbytek utkání se Trutnov jen bránil. Domácí by možná tři body uhájili, ale to by si v 73. minutě nesměl dát ukázkového vlastence Kejzlar. Stav 3:2 poté Trutnov držel až do 89. minutě, kdy do domácího vápna vlétl střídající Hitschfel a trefil přesně – 3:3. V té chvíli byl broumovský hráč na hřišti čtyři minuty!

Fakta – branky: 12. Kamitz, 33. Pejchal, 60. Kejzlar – 37. Šorfa, 73. vlastní (Kejzlar), 89. Hitschfel. Rozhodčí: Horský (Týniště n. O.). ŽK: 3:2. Diváci: 180. Poločas: 2:1. FK Trutnov: Šťastný – Mařas, Kozák, Kejzlar, Brhel – Ficner, Kuneš, Groer (70. Puš), Pejchal – Holubec, Kamitz (65. Machalík). Slovan Broumov: Martin – Panny, Vejprava, Harasevič, Hanák – Štejnar (90. Strelec), Kuchta, Hušek, Růžička (85. Hitschfel) – Šorfa, Hanzlík (65. Možný).

Další výsledky:

Olympia – Černilov 6:0
Nová Paka – Jičín 5:0
Přepychy – Jaroměř 2:1
Lhota p. L. – Doudleby 0:2
Č. Skalice – Náchod B 1:1
Č. Kostelec – Police n. M. 1:2
Nový Hradec – Rychnov 2:1