Trutnov B – Miletín 2:2 (1:1)
Utkání se hrálo na Kryblici a nerovný škvárový povrch fotbalu příliš nesvědčil. Skóre zápasu otevřeli hosté, kteří v 10. minutě využili brejkovou situaci. Trutnovská odpověď přišla o deset minut později, kdy Drtina vypracoval gól pro Mucudise, jemuž stačilo míč jen poslat do prázdné branky. Na 2:1 pak otočili domácí zápas v 62. minutě zásluhou Makovského. Jenomže z vedení se radovali sotva půl minuty. Jeden z hostujících hráčů to na půlce s míčem zabalil a zastavil se až v brance, kde mohl vítězoslavně zvednout ruce nad hlavu.

Dvůr B – Kunčice 3:1 (1:0)
Na Podharti měli první poločas více ze hry hosté. Brankář Vočka již v 5. minutě musel vyrážet trestný kop Doležela na roh, po jehož exekuci domácí zachránilo břevno. Posílená dvorská rezerva udeřila ve 23. minutě po spolupráci Nováků. Lukáš centroval a Dan skóroval – 1:0. Autor vedouí branky potom ale svým kiksem málem zavinil vyrovnání, ale samostatný únik zlikvidoval Vočka. V 59. minutě Groh střílel do břevna. Klid do řad rezervy vnesla až superakce ze 64. minuty, kdy míč putoval po ose Šturma – Řežábek – Otradovský – 2:0. O chvíli později zvýšil na 3:0 Řežábek. Jankaj korigoval v 86. minutě.

Žacléř – Robousy 2:0 (0:0)
Hned v úvodu vyrobil hrubku v obraně Kuncl a nebezpečnou malou domů musel zachraňoval Nývlt. V 10. a 23. minutě měl velkou šanci ke skórování Janata, ale střílel vedle. V závěru první půle domácí stříleli pouze z dálky. Po změně stran mířil Baše vedle. Baník se dočkal až v 56. minutě, Špecián byl na hřišti sotva minutu a krásnou střelou z voleje poslal domácí do vedení. V 63. minutě se prosadil Kovačík po pěkné akci – 2:0. Závěr utkání se nesl v neproměněných nájezdech Baníku.

Kratonohy – Hostinné 6:1 (5:1)
Než se hráči Hostinného seznámili s tím, co je to vlastně tráva, vedli domácí 3:0. Po chybách v rozehrávce hosté inkasovali góly v 5., 11. a 18. minutě. Po půlhodině hry navíc další hrubku vyrobil Kracík a když o chvíli později vzešel z osobního souboje v hostujícím vápně jako vítěz domácí fotbalista, začínala se v Kratonohách nad Hostinným stahovat pořádně černá mračna. V závěru první půle se sice ve hře hostů začala objevovat fotbalovost, ovšem Petružálkův trestný kop zůstal v utkání jedinou gólovou radostí Hostinného. Na 6:1 domácí upravili stav v 74. minutě.