V buckém derby padlo sedm branek!

Trutnov - Ani na Svátek práce neměli někteří fotbalisté z okresních soutěží volno. Na programu bylo i derby mezi Mladými a Starými Bukami.

1.5.2008

Okresní přebor: Vítězná - Žacléř BFoto: Rudolf Flégr

IRIMON Okresní přebor mužů

Libeč – Kocbeře 1:4 (1:1). Branky: Puš – Vít 2, Štěpař, Gult. Rozhodčí: Lamberský. ŽK: 2:1. Diváků: 50. V první půli nevyužila Libeč několika vyložených šancí. Byli to naopak hosté, kteří trestali hrubé chyby domácích a zaslouženě vyhráli.

Mladé Buky – Staré Buky 4:3 (3:2). Branky: Mikolajczyk 3, Patsch – Široký, Kaplan, Nývlt. Rozhodčí: Gereg. ŽK: 1:1. Diváků: 90. Hosté se v utkání ujali vedení, domácí poté hattrickem Mikolajczyka skóre otočili. Staré Buky mocně dotahovali, vyrovnat se jim ale nepodařilo.

Rtyně – Volanov 4:2 (4:0). Branky: Krátký, Černý, Pour, Brát – Holubec, Laštovička. Rozhodčí: Machata. ŽK: 1:1. Diváků: 60. I když bylo utkání prakticky rozhodnuto po prvním dějství, hostům se v druhém podařilo zkorigovat výsledek.

Vítězná – Žacléř B 2:2 (1:0). Branky: Mohet, Špůr – Mačo, T. Knap. Rozhodčí: Žerovnický. ŽK: 2:4. Diváků: 60. Domácí byli po většinu zápasu lepším týmem a zaslouženě vedli 2:0. Ke konci utkání ale přestali hrát a hosté v rozmezí pěti minut vyrovnali.

Janské Lázně – Pilníkov 3:0 (2:0). Branky: Němeček 2, Regina. Rozhodčí: Valenta. ŽK: 1:3. Diváků: 80. První utkání hrané na domácí půdě přineslo fotbal odpovídající z obou stran pozici týmů v tabulce. Fotbalovější domácí si vytvářeli řadu příležitostí, ale skóre otevřeli až ve 26. minutě dorážkou kapitána Reginy do prázdné branky. Hosté se sice snažili hrát aktivní obrannou hru s rychlým přechodem do útoků, které musel likvidovat několika vynikajícími zákroky domácí gólman Chráska, ale Němeček je ještě v první půli po krásné dalekonosné střele z 25-ti metrů ujistil, že body zůstanou na domácí půdě. Podobnou střelu vytáhl ještě ve druhém poločase, kdy opět přesnou střelou za hranicí velkého vápna umístil míč k tyči, mimo dosah brankáře. Utkání se po třetí inkasované brance do sítě hostů pouze dohrávalo.

Vrchlabí B – Bílá Třemešná 1:3 (1:2). Branky: Kraus – Hažer 2, Hrubý. Rozhodčí: beránek. ŽK: 1:1, ČK: 1:0 (Stránský). Diváků: 50. Zasloužená výhra hostů.

Dolní Kalná – Poříčí 0:0. Rozhodčí: Erlebach. ŽK: 1:2. Diváků: 110. V utkání sotva průměrné úrovně měli oslabení domácí o něco více ze hry, branku se jim však z několika mála šancí vstřelit nepodařilo. Téměř neškodní hosté tak v poklidu získali cenný bod v boji o záchranu.

Podhůří – Kunčice 1:0 (0:0). Branka: Mlejnek. Rozhodčí: Prokop. ŽK: 1:2, ČK: 0:1 (J. Míč). Diváků: 120. Mladící hostí se do Jiskry pustili se vší razantností a čtyřicet minut ji přehrávali. Ze své převahy vytěžili jen střelu do tyče. Zbytek zápasu ovládali domácí, i když hosté byli v brejcích stále nebezpeční. Po šancích domácích, kdy mnohokrát zachraňoval rozhodně nejlepší hráč na hřišti, brankář Sokola Janda, se ujala až střela Mlejnka v 90. minutě z nepřímého kopu, nařízeného za malou domů. O vítězství Jiskry rozhodlo pravděpodobně zúročení větších herních zkušeností.

Okresní soutěž III. třídy mužů 12. kolo

Horní Maršov – Svoboda 2:5 (0:3). Branky: Duch, Hudrlík – Zbořil 3, Doležal, Rejl. Rozhodčí: Přiklopil. ŽK: 1:2. Diváků: 190.

Okresní soutěž IV. třídy mužů 16. kolo

Velká Úpa – Prosečné 1:2 (1:1). Branky: Škop – Chuťka, Novotný. Rozhodčí: Záruba. ŽK: 1:1, ČK: 1:1 (jména vyloučených nehlášena). Diváků: 30.

Okresní soutěž IV. třídy mužů 17. kolo

Černý Důl – Hajnice 6:0 (2:0). Branky: Pavlíček 2, Ráliš, Putrovec, Ducháč, Kučeravý, Rozhodčí: Louda. ŽK: 1:1. Diváků: 50.

II. liga žen: Trutnov - Karlovy Vary 0:2 (0:0). Domácí hráčky inkasovaly góly v 85. a 87. minutě.

1.5.2008 VSTUP DO DISKUSE

SERVIS

Gastronomie - Gastronomie Kuchař/pizzař 13 500 Kč Kuchaři (kromě šéfkuchařů) Kuchař - ka. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 13500 kč, mzda max. 14520 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: KUCHAŘ - KA - studené kuchyně a příloh, Náplň práce: příprava studené kuchyně- pečivo, pomazánky, saláty, vaření příloh, Tel. i osobní kontakt ( na uvedené adrese, Nemocnice Dvůr Králové nad Labem) možný v pracovní dny od 6.00 - 14.00 hod.. Pracoviště: Multi-catering s.r.o. - pracoviště, Vrchlického, č.p. 1504, 544 01 Dvůr Králové nad Labem. Informace: Martina Pichová, +420 724 437 146. Gastronomie - Práce na horách 15 000 Kč Bouda Svornost v Peci pod Sněžkou přijme na zimní sezonu i celoročně kuchaře a pomocnou sílu/pokojskou nejlépe pár. Vzdělávání a školství - Vzdělávání a školství Asistenti učitelů 14 000 Kč Asistenti pedagogů Asistent pedagoga. Požadované vzdělání: úso s maturitou (bez vyučení). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 14000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: ASISTENT PEDAGOGA - SŠ s pedagogickým zaměřením., V případě zájmu zasílejte životopisy na uvedený e-mail.. Pracoviště: Zš vrchlabí, nám. míru 283, okres trutnov, Nám. Míru, č.p. 283, 543 01 Vrchlabí 1. Informace: Jindřich Petr, +420 493 815 000. Gastronomie - Gastronomie Pomocní kuchaři 13 500 Kč Pomocní kuchaři Pomocná kuchařka. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 13500 kč, mzda max. 14520 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: POMOCNÁ KUCHAŘKA - pomoc hlavnímu kuchaři, vaření příloh, výdej obědů v zaměstnanecké jídelně, pečení, úklid, Tel. kontakt možný od 6.00 - 14.00 hod.. Pracoviště: Multi-catering s.r.o. - pracoviště, Vrchlického, č.p. 1504, 544 01 Dvůr Králové nad Labem. Informace: Martina Pichová, +420 724 437 146.

Jonáš Kašpar Rosa při cvičení kata.
2

Mladí karatisté Orság a Rosa byli dvakrát první

Dvůr Králové - Trutnov

Zajímavost před hitem víkendu. Divizní derby nezná remízy

Proti elitě. Dvůr v sobotu hostí extraligové Brno

Dvůr Králové nad Labem - Znovu po roce si prvoligoví házenkáři z města na Labi mohou živě zavzpomínat na roční anabázi v nejvyšší domácí soutěži.