V buckém derby padlo sedm branek!

Trutnov - Ani na Svátek práce neměli někteří fotbalisté z okresních soutěží volno. Na programu bylo i derby mezi Mladými a Starými Bukami.

1.5.2008

Okresní přebor: Vítězná - Žacléř BFoto: Rudolf Flégr

IRIMON Okresní přebor mužů

Libeč – Kocbeře 1:4 (1:1). Branky: Puš – Vít 2, Štěpař, Gult. Rozhodčí: Lamberský. ŽK: 2:1. Diváků: 50. V první půli nevyužila Libeč několika vyložených šancí. Byli to naopak hosté, kteří trestali hrubé chyby domácích a zaslouženě vyhráli.

Mladé Buky – Staré Buky 4:3 (3:2). Branky: Mikolajczyk 3, Patsch – Široký, Kaplan, Nývlt. Rozhodčí: Gereg. ŽK: 1:1. Diváků: 90. Hosté se v utkání ujali vedení, domácí poté hattrickem Mikolajczyka skóre otočili. Staré Buky mocně dotahovali, vyrovnat se jim ale nepodařilo.

Rtyně – Volanov 4:2 (4:0). Branky: Krátký, Černý, Pour, Brát – Holubec, Laštovička. Rozhodčí: Machata. ŽK: 1:1. Diváků: 60. I když bylo utkání prakticky rozhodnuto po prvním dějství, hostům se v druhém podařilo zkorigovat výsledek.

Vítězná – Žacléř B 2:2 (1:0). Branky: Mohet, Špůr – Mačo, T. Knap. Rozhodčí: Žerovnický. ŽK: 2:4. Diváků: 60. Domácí byli po většinu zápasu lepším týmem a zaslouženě vedli 2:0. Ke konci utkání ale přestali hrát a hosté v rozmezí pěti minut vyrovnali.

Janské Lázně – Pilníkov 3:0 (2:0). Branky: Němeček 2, Regina. Rozhodčí: Valenta. ŽK: 1:3. Diváků: 80. První utkání hrané na domácí půdě přineslo fotbal odpovídající z obou stran pozici týmů v tabulce. Fotbalovější domácí si vytvářeli řadu příležitostí, ale skóre otevřeli až ve 26. minutě dorážkou kapitána Reginy do prázdné branky. Hosté se sice snažili hrát aktivní obrannou hru s rychlým přechodem do útoků, které musel likvidovat několika vynikajícími zákroky domácí gólman Chráska, ale Němeček je ještě v první půli po krásné dalekonosné střele z 25-ti metrů ujistil, že body zůstanou na domácí půdě. Podobnou střelu vytáhl ještě ve druhém poločase, kdy opět přesnou střelou za hranicí velkého vápna umístil míč k tyči, mimo dosah brankáře. Utkání se po třetí inkasované brance do sítě hostů pouze dohrávalo.

Vrchlabí B – Bílá Třemešná 1:3 (1:2). Branky: Kraus – Hažer 2, Hrubý. Rozhodčí: beránek. ŽK: 1:1, ČK: 1:0 (Stránský). Diváků: 50. Zasloužená výhra hostů.

Dolní Kalná – Poříčí 0:0. Rozhodčí: Erlebach. ŽK: 1:2. Diváků: 110. V utkání sotva průměrné úrovně měli oslabení domácí o něco více ze hry, branku se jim však z několika mála šancí vstřelit nepodařilo. Téměř neškodní hosté tak v poklidu získali cenný bod v boji o záchranu.

Podhůří – Kunčice 1:0 (0:0). Branka: Mlejnek. Rozhodčí: Prokop. ŽK: 1:2, ČK: 0:1 (J. Míč). Diváků: 120. Mladící hostí se do Jiskry pustili se vší razantností a čtyřicet minut ji přehrávali. Ze své převahy vytěžili jen střelu do tyče. Zbytek zápasu ovládali domácí, i když hosté byli v brejcích stále nebezpeční. Po šancích domácích, kdy mnohokrát zachraňoval rozhodně nejlepší hráč na hřišti, brankář Sokola Janda, se ujala až střela Mlejnka v 90. minutě z nepřímého kopu, nařízeného za malou domů. O vítězství Jiskry rozhodlo pravděpodobně zúročení větších herních zkušeností.

Okresní soutěž III. třídy mužů 12. kolo

Horní Maršov – Svoboda 2:5 (0:3). Branky: Duch, Hudrlík – Zbořil 3, Doležal, Rejl. Rozhodčí: Přiklopil. ŽK: 1:2. Diváků: 190.

Okresní soutěž IV. třídy mužů 16. kolo

Velká Úpa – Prosečné 1:2 (1:1). Branky: Škop – Chuťka, Novotný. Rozhodčí: Záruba. ŽK: 1:1, ČK: 1:1 (jména vyloučených nehlášena). Diváků: 30.

Okresní soutěž IV. třídy mužů 17. kolo

Černý Důl – Hajnice 6:0 (2:0). Branky: Pavlíček 2, Ráliš, Putrovec, Ducháč, Kučeravý, Rozhodčí: Louda. ŽK: 1:1. Diváků: 50.

II. liga žen: Trutnov - Karlovy Vary 0:2 (0:0). Domácí hráčky inkasovaly góly v 85. a 87. minutě.

1.5.2008 VSTUP DO DISKUSE

SERVIS

annonce-logo

Nabídky práce

+ Podat inzerát

Technika a elektrotechnika - Technika a elektrotechnika Projektant ve25 000 Kč

Strojírenští technici projektanti, konstruktéři Správce technické dokumentace. Požadované vzdělání: úso s maturitou (bez vyučení). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 25000 kč, mzda max. 28000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Co by Vám nemělo chybět:, • VŠ, SŠ vzdělání technického zaměření (strojní, stavební), • základní znalost AJ, • znalost práce na PC (minimálně MS Word, Excel, Outlook), • základní znalost práce v AutoCAD, • výborné komunikační a organizační schopnosti, • spolehlivost a samostatný přístup k práci, , Čemu se budete věnovat:, • Zajištění tvorby, řízení a správy technické dokumentace., • Tvorbě návodů pro vybraná zařízení., • Zajištění aktualizace papírové dokumentace pro vybraná oddělení., • Spolupráci s dalšími odděleními na vydávání prohlášení o shodě ve smyslu zákona č.22/1997 Sb., • Přípravě veškerých podkladů pro řádnou a včasnou archivaci dokumentace od ukončených akcí v souladu s archivačním řádem., • Komunikaci a spolupráci s externími partnery za danou oblast.. Pracoviště: Devro, s.r.o., Víchovská, č.p. 830, 514 01 Jilemnice. Informace: Jana Šlamborová, +420 481 563 306.

Bankovnictví a finanční služby - Bankovnictví a finanční služby Účetní15 000 Kč

Účetní všeobecní Učetní. Požadované vzdělání: úso s maturitou (bez vyučení). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 15000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: ÚČETNÍ - SEŠ, možno i zkrácený prac. úvazek. Pracoviště: Správa nemovitostí krkonoše, s.r.o.- kancelář, Horská, č.p. 39, 541 01 Trutnov 1. Informace: Jiří Kučera, +420 776 775 770.

Informační technologie - Informační technologie Správce informačního18 000 Kč

Technici počítačových sítí a systémů Technik pro výpočetní techniku. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 18000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: TECHNIK PRO VÝPOČETNÍ TECHNIKU - SŠ technického zaměření, vhodné i pro absolventa, V případě zájmu zasílejte životopisy na uvedený e-mail.. Pracoviště: Dlnk s.r.o. -trutnov, Polská, č.p. 109, 541 01 Trutnov 1. Informace: David Línek, .

Služby - Služby Švadlena12 200 Kč

Švadleny, šičky, vyšívači a pracovníci v příbuzných oborech ŠVADLENY, ŠIČKY. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Turnusové služby, úvazek: . Mzda min. 12200 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: kontakt: telefonicky, osobně: Na Perštýně 519/9a, Liberec, každé pondělí od 10.00 do 12.00 hod.. Pracoviště: Ternopstav cz s.r.o. - roztoky u jilemnice, 512 31 Roztoky u Jilemnice. Informace: Poláková, +420 608 140 263.

Velká cena Hostinného v šachu mládeže
25

Nejstarší běžkařský závod v republice má před sebou 63. ročník.
7

Podnikatel Kasper se vyhecoval: příští Krkonošskou 70 jedu taky!

Okolo Hradce bez dálniční známky? Rozhodnutí padne v létě

Královéhradecko - Když se po dlouhých letech a sporech vloni v létě konečně dokodrcala dálnice D11 až do Hradce Králové, mnulo si město ruce.

Chřipka si v Královéhradeckém kraji vyžádala další dvě oběti

Královéhradecko - Kraj už třetí týden sužuje epidemie chřipky. Zdánlivě banální choroba si vyžádala další oběti. V souvislosti s chřipkou zemřeli dva lidé (80 a 89 let).

Spisovatelka Hindráková přiblížila Afriku i falešné léky

Trutnov - Problematiku falešných léků, popsanou ve svém románu Smrtící byznys přiblížila spisovatelka Hana Hindráková čtenářům v Trutnově, odkud pochází.

Ledecká je olympijskou legendou. Získala druhé zlato, po lyžích i na snowboardu

/FOTOGALERIE/ Ester Ledecká, 22letá česká reprezentantka, získala na zimních hrách v Pchjongčchangu své druhé zlato. Po šokujícím prvním místu ze super-G pro ni byla zlatá i druhá jihokorejská sobota. V paralelním obřím slalomu snowboardistek s přehledem porazila všechny své soupeřky a zařadila se mezi české olympijské legendy Věru Čáslavskou nebo Emila Zátopka.