1. A třída:

Vrchlabí - Jaroměř 0:1 (0:1)

Trutnov B, Police a Jaroměř. Tři týmy, které se v posledních třech kolech obohatily na úkor vrchlabských fotbalistů a jeden z adeptů na postup tak už v tomto boji značně začíná ztrácet. Domácí v prvním poločase své šance nevyužili, to defenzivně zaměření hosté z minima vytěžili maximum, když ve 25. minutě po přímém kopu brankáři Šulcovi ve výskoku míč proklouzl rukama a Horák doklepával do opuštěné branky – 0:1. Ve druhé půli se domácí snažili o vyrovnání, ale zůstalo jen u toho, hostující obrana odolala.

Rudník - Libčany 2:4 (1:1)

Podobné utkání, jako v sobotu s Lázněmi Bělohrad, odehráli ve středu hráči Rudníku proti Libčanům. Zapás zahájili úvodním náporem, který ve 25. minutě vyústil ve vedoucí gól Gregora. Následné uspokojení v domácích řadách však hosté ještě do přestávky potrestali. Druhou půli Rudník začal opět aktivněji, což domácím po trefě Víška opět přineslo vedení. Fyzicky lépe vybavenější hosté však dokázali utkání otočit, po dvou slepených gólech a penaltě v 84. minutě, na 2:4.

1. B třída:

HSM - Mostek 0:2 (0:2)

Hosté vsadili v utkání vše na obranu, která za devadesát minut domácí celek nepustila do šance. Horňák sice na držení balónu vyhrál s naprostou převahou, ale fotbal se hraje na góly a ty stříleli jen Mostečtí. První si vzal ve 22. minutě na triko Vojtíšek, který po dlouhém pasu za obranu si na vápně dovolil ještě luxus počkat na obránce, udělat mu kličku a střelou k tyči nedat Strasserovi šanci. Druhý gól hostů se také zrodil po brejku, když Bogáň tváří tvář domácímu brankáři nezaváhal.

Úpice - Lánov 0:2 (0:1)

Fotbalovější Úpice narazila na lánovskou bojovnost, kterou hosté podpořili úvodním gólem již ve 3. minutě po obrovském kiksu gólmana Erbena. Po dlouhém nákopu Poláka z vlastní poloviny brankář Úpice špatně vyhodnotil odraz míče, který jej přeskočil a Losenický už nemohl nedát – 0:1. Pojistit vítězství se hostům podařilo v závěru utkání po brejku, kdy se střelou z hranice vápna prosadil Půlpán.